Źle zaparkowałeś? Pomożesz ofiarom gwałtu


Kierowcy karani w Wielkiej Brytanii mandatem za drobne wykroczenia drogowe będą automatycznie musieli zrewanżować się dodatkową karą pieniężną w wysokości 15 funtów, przeznaczoną na prawa ręka ofiarom ataków seksualnych i przemocy w rodzinie - przewidują plany brytyjskiego rządu.

niemiecki minister transportu Peter Ramsauer po wizycie brytyjskiego premiera Davida Camerona powiedział, że ma nadzieję na ponowne pojawienie się torysów do Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim. Aby tak się stało, brytyjscy konserwatyści musieliby przeoczyć współtworzoną z PiS zaś czeskim ODS frakcję Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, której przewodniczy Michał Kamiński. Policjanci z Małopolski schwytali 29-latka, który od 1997 roku gwałcił dziewczynki z okolic Krakowa i Wieliczki. W jego mieszkaniu znaleziono plus minus 300 filmów. Jak zapowiadali, tak zrobili: klub PiS ponownie zgłosił kandydatury Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna do komisji hazardowej. proch na to czas do 22.00. PO wcześniej stwierdziła kategorycznie, że na ponowne pojawienie się Wassermana się nie zgadza. O uzupełnieniu składu komisji zdecyduje niższa izba parlamentu w piątek.wymagający interwencji karambol na krajowej "jedynce" w Pszczynie na Śląsku. Zderzyło się sześć samochodów - trzy osobowe i trzy ciężarowe. Na miejscu zginął prowadzący cysterny, która prawdopodobnie spowodowała wypadek. W pojedynkę walczył z brytyjską biurokracją i wygrał - po dwóch latach, poprzednio Sądem Najwyższym w Edynburgu. Jeremiasz Kosiński stał się ofiarą łapanki szkockiej policji. Funkcjonariusze zakwestionowali doniosłość OC i bezprawnie odebrali Polakowi samochód. Jego wypadek tworzy precedens. - I wywoła lawinę pozwów podobnie skrzywdzonych obcokrajowców - oceniają komentatorzy. Szwedzki sąd skazał w środę na osiem miesięcy więzienia północnokoreańskiego dyplomatę i jego żonę, którzy próbowali przemycić do Szwecji 230 tys. papierosów.

Kontrowersyjna wyrok prokuratury w Neapolu, by zdemaskować film z egzekucji obrazujący mafijne porachunki, przyniosła efekt. Udało się stwierdzić tożsamość mordercy, który w białość dwadzieścia cztery godziny na jednej z ulic tego miasta zastrzelił człowieka. epizod to wstrząsnęło Włochami.

Paweł Piskorski w pierwszy dzień tygodnia usłyszy zarzut posługiwania się sfałszowanym dokumentem - zapowiada radiostacja Zet. casus dotyczy umowy sprzedaży dzieł sztuki z 1997 roku. wedle nieoficjalnych źródeł, chodzi o sfałszowany podpis antykwariusza na dokumencie. Wielkie Jeziora Mazurskie przegrywają w konkursie na 7 nowych cudów świata. wedle najnowszego rankingu opublikowanego na stronie www.vote7.com lokalny cud natury jest z wyjątkiem pierwszą 10. Jeśli chcemy, by Mazury zostały uznane oficjalnie za cud natury potrzeba więcej głosów. dlatego głosujcie.

Różnice genetyczne wpływają na to, ile soli lubimy dodać do przygotowywanych otawa i czy przypadną nam do gustu produkty z obniżoną zawartością białych kryształków. Amerykanie z College'u Nauk Rolniczych Uniwersytetu Stanowego Pensylwanii ustalili, że niektórzy siła robocza jedzą więcej soli z dwóch powodów. Po pierwsze ją lubią, a po drugie za jej pomocą blokują nieprzyjemny posmak pokarmów. przejaw żywiołu jest w wielu miejscach niespotykany, bez precedensu w historii lokalny ostatnich lat - przyznał premier Donald Tusk, przedstawiając w Sejmie informację o działaniach rządu w związku z powodzią. boss rządu zadeklarował, że nikt, kto ucierpiał na konsekwencja żywiołu nie zostanie bez pomocy, a dzieci powodzian będą miały bezpłatne wakacje. Gęsta para dodatkowy dzień spowija Polskę, ograniczając widoczność utrudnia egzystencja kierowcom i podróżnym. skutek to lawinowo rosnąca wielkość stłuczek i karamboli. Najgorzej jest na Pomorzu - w Gdańsku z powodu mgły aerodrom im. Lecha Wałęsy za pomocą kilka godzin nie przyjmowało samolotów.Miss Gibraltaru Kaiane Aldorino wygrała quiz Miss Świata 2009. Aldorino pokonała 111 innych pretendentek do korony najpiękniejszej kobiety na świecie, w tym Polkę Annę Jamróz, która znalazła się w gronie 16. półfinalistek. ceremoniał finałowa odbywała się w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki. Spotkali się na pokładzie samolotu. I niewiele brakowało, a na furt pozostaliby sobie obcy. Laura i Ben przeżyli chociaż wspólnie lądowanie awaryjne na rzece Hudson i... pokochali się. Inter Mediolan zdobył wszystko, co puder do zdobycia. Po mistrzostwie makaroniarz i krajowym pucharze, wywalczył najważniejsze klubowe łup Europy i świata. Za sprawą Diego Milito, kto zdobył dwaj decydujące bramki w finałowym meczu przeciwko Bayernowi Monachium, kompleks z Mediolanu wygrał Champions League. I Inter, i Jose Mourinho, przeszli do historii.

Kobieta, która waży 250 kg! powinno się było wezwać dźwig


Załoga karetki pogotowia musiała wezwać na prawa ręka strażaków z ogromnym dźwigiem, aby wyciągnąć z mieszkania ważącą 250 kilogramów kobietę. Wszystkie inne wartościowy okazały się zbyt wąskie - pisze "Daily Mail". Kobietę wyciągnięto poprzez okno.

człowiek Gosiewskiego na czele TVP. quiz nieważny


Gorące posłuchanie Rady Nadzorczej TVP. Tomasz Szatkowski został nowym p.o. prezesa spółki, po tym jak piastujący to pozycja Bogusław Szwedo niespodziewanie złożył rezygnację z zajmowanej funkcji. jednocześnie zbiorowisko Nadzorcza TVP unieważniła konkurs na członków zarządu telewizji.

My, dzikusy mamy cię gdzieś. Inni: "A za co ma przepraszać?"


Jak ci nie wstyd? Odejdź z polityki i wyjedź z kraju. Mirosław Drzewiecki to przypadek polityka bez honoru, ale i proszek gościu rację i absolutnie nie ma za co usprawiedliwiać się - przeprosiny b. ministra sportu w Kropce nad I wzbudziły duże emocje na naszym forum.

Czym architektura "kupi" Lewicę


- To była krótka kampania, zabrakło koła zamachowego - w TVN24 powiedziała rzeczniczka sztabu Bronisława Komorowskiego, Małgorzata Kidawa-Błońska. Przyznała, że teraz czas bić się o głosy wyborców Grzegorza Napieralskiego. wśród atutów marszałka Sejmu w tej walce, dwukrotnie wymieniła zbieżność poglądów w kwestii metody in vitro.

"Czułam się jak trędowata". 10 dni z "tą" grypą


krzepki kaszel, ból wszystkich mięśni, a przede wszystkim nieomalże paniczna reakcja otoczenia - tak stażystka Figaro, Soleyne Joubert, relacjonuje 10 dni z grypą typu A. - Miałam wrażenie, że jestem trędowata - podsumowuje.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia