Tusk: dziś może nie udać się przesiać prezydenta UE


premier Donald Tusk przybył już na rozpoczynający się o godz. 18 ekstremum w Brukseli, w toku którego przywódcy państw UE planują przebrać przewodniczącego Rady Europejskiej (potocznie nazywanego prezydentem UE), wysokiego przedstawiciela ds. polityki zagranicznej oraz sekretarza generalnego Rady UE. nasz premier nie wykluczył nim szczytem, że przywódcy unijnych państw i rządów nie porozumieją się w sprawie obsady nowych stanowisk w UE.

Agnieszka Radwańska, z dorobkiem 425 365 dolarów, zajmuje dziesiąte miejsce na liście najlepiej zarabiających tenisistek tego sezonu. Liderką jest Amerykanka Serena Williams, która wygrała już 1,984 mln dolarów. 13 konsorcjów złożyło swoje oferty do przetargu na rozbudowę stadionu piłkarskiego w Gliwicach. Najniższa zaproponowana cena to 54 mln złotych, najwyższa - 77 mln. Kosztorys przygotowany dzięki projektanta przewidywał wydatek z kasy miasta 85 mln zł. Kierowca Lotusa Heikki Kovalainen uważa, że zawody wyścigowe o Grand Prix Hiszpanii na torze w Barcelonie, będzie krytyczny dla zespołu w kontekście całego sezonu.Szwedzka Polonia jest poruszona wydaną w ostatnim czasie powieścią poruszającą trudność aborcji w Polsce, której autorką jest szwedzka dziennikarka i pisarka Karin Alfredsson. dodatkowy opór budzi okładka książki przedstawiająca popękane od uderzenia zdjęcie papieża Jana Pawła II. W środę nad ranem rebelianci zaatakowali ciężarówki, które przewoziły pojazdy wojskowe dla NATO w Afganistanie. podług policji zginęło siedem osób. Zniszczonych zostało co w żadnym razie 140 pojazdów. całość wydarzyło się niedaleko stolicy Pakistanu, Islamabadu. Sztorm równikowy Ida nabrał sił i zbliża się w kierunku nikaraguańskiego wybrzeża - poinformowało amerykańskie Krajowe centrum Huraganów (NHC) w Miami. Ogłoszono jakość pogotowia.

Co 77 minut zdobywa gola, starczają mu do tego dopiero co trzy strzały. 22-letni Gonzalo Higuain jest dzisiaj najskuteczniejszym graczem Realu Madryt i najbardziej efektywnym napastnikiem w wielkich ligach Europy.

W piątek, 5 marca odbyła się wizyta przedstawicieli UEFA z zespołu Venue Management, inaczej grupy ekspertów, zajmujących się zarządzaniem stadionami w czasie Euro 2012. W czasie, gdy Stary Kontynent zasypana śniegiem zmaga się z zaspami, na Grenlandii za bardzo mała część białego puchu poważnie utrudnia wyprawy.

menedżer Witalija Kliczki Bernd Boente przyznał, że rozmawiał z promotorami Tomasza Adamka zanim doprowadził do walki ukraińskiego mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC z Albertem Sosnowskim. Rozstawiona z numerem piątym Agnieszka Radwańska mierzy się z reprezentantką Izraela Szachar Peer w drugiej rundzie turnieju WTA w Stuttgarcie (z pulą nagród 700 tys. dol.). W rozegranym w środę w tureckiej Antalyi meczu sparingowym Jagiellonia Białystok przegrała z trzecim zespołem czeskiej ekstraklasy Banikiem Ostrawa 1:2 (0:1). Bramkę dla białostoczan zdobył w 64 min. Kamil Grosicki.Siły porządkowe Arabii Saudyjskiej przechwyciły narkotyki o rynkowej wartości 78 mln dol. (220 mln zł) i zatrzymały pod ręką tym sześciu domniemanych przemytników - poinformował reprezentant saudyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych Mansur Al-Turki. Niemiecka Bundeswehra rozważa znaczną redukcję liczebności z 250 tys. żołnierzy do 150 tys. - poinformował dziennik "Die Welt". przedstawiciel resortu obrony oświadczył jedynie, że analizowane są różne modele oszczędności w wojsku. Trochę to trwało, ale po 14 latach pomyślność uwieńczył dzieło i pewien indyjski wieśniak mógł w końcu zaparkować ciężarówkę przedtem swoim domem. Żeby tego dokonać, musiał wydrążyć podkop w skalistej górze. Zrobił to, posługując się dłutem i młotkiem.

wojownik wojny wietnamskiej przeprasza za masakrę


Amerykański wiarus wojny wietnamskiej porucznik William Calley po raz pierwszy jawnie przeprosił za zbrodnię z 1968 r., kiedy to oddział sił USA w Wientamie dokonał masakry ponad 500 cywilów - mieszkańców wioski My Lai w południowym Wietnamie.

Korea Północna uwolniła pojmanych miesiąc temu rybaków


Korea Północna uwolniła w sobotę czterech południowokoreańskich rybaków przetrzymywanych od końca lipca, gdy ich łódź wpłynęła na północnokoreańskie wody.

USA: surowa antyimigracyjna regulacja w Arizonie


Ustawodawcy stanu Arizona uchwalili najsurowszą jak dotąd w USA ustawę imigracyjną, zmierzającą do usunięcia z kraju nielegalnych imigrantów. Jej krytycy oskarżają ich o rasizm.

W Lesie Katyńskim Rosjanie wybudują świątynię


Na terenie zespołu memorialnego w Lesie Katyńskim koło Smoleńska, upamiętniającego ofiary represji politycznych, wzniesiona zostanie prawosławna świątynia - poinformował gubernator obwodu smoleńskiego Siergiej Antufjew.

śmierć Johnny'ego Deppa zniszczy ci maszyna licząca


Dla internetowych przestępców nie ma tematów tabu. tak aby dostać się do naszego komputera są gotowi narzucić chociażby informację o śmierci Johnny'ego Deppa.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia