Dwóch żołnierzy w areszcie za popieranie osadników


Dwóch izraelskich żołnierzy, którzy podczas uroczystości zaprzysiężenia rozwinęli transparent z napisem wyrażającym polecanie dla żydowskich osadników, zostało w niedzielę osadzonych w areszcie - podała rzeczniczka izraelskiej armii.

kompleks Rubinu Kazań nie mógł wymarzyć sobie lepszej scenerii na referencja swojego premierowego zwycięstwa w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Podopieczni Kurbana Berdyjewa pokonali 2:1 na Camp Nou Barcelonę, najlepszy agregat ostatnich miesięcy. - Paulina Pawlak została nową koszykarką Wisły Can Pack gród podwawelski - poinformowało w środę sekretariat prasowe krakowskiego klubu. Litewski kategoria przeznaczył 700 tys. litów (ok. 843 tys. złotych) na kupno szczepionek przeciwko wirusowi A/H1N1. dalszy milion litów przeznaczony zostanie na leki antywirusowe.szef rządu Ukrainy Julia Tymoszenko zaapelowała o połączenie sił demokratycznych w ukraińskim parlamencie, które będą w stanie przeciwstawić się "dyktaturze antyukraińskiej", oczekiwanej wraz z objęciem prezydentury za pośrednictwem Wiktora Janukowycza. W poniedziałek piłkarze mistrza polski - Wisły Kraków wznowili przygotowania do rundy wiosennej. Już za siedem dni ruszają na biwak do Turcji. Prezydent Republiki Południowej Afryki Jacob Zuma bronił w czwartek w Davos swej poligamii i apelował o akceptację dla zuluskiej kultury. Rozbawił niedaleko tym elity biznesu i polityki, zebrane na 40. Światowym Forum Gospodarczym.

Kolejne niezwykłe odkrycie Polskich archeologów. drużyna naukowców odkryła w Kuwejcie osadę sprzed 7 tys. lat. Jest to największe osiedle z tego okresu, przebadane dotychczas w tym kraju. Naukowcy z środek Archeologii Śródziemnomorskiej UW po raz trzeci prowadzili wykopy w Kuwejcie

powyżej 200 pracowników międzynarodowej firmy mającej siedzibę w Sofii przystąpiło wczoraj wieczorową porą do strajku z powodu nieczynnych klimatyzatorów - poinformowało bułgarskie rozgłośnia publiczne. Iracki ranga wniesie własne pozwy przeciwko ochroniarzom z Blackwater, przy których jankeski sąd odrzucił oskarżenia o zabicie 14 irackich cywilów.

Z powodu utrzymującej się od kilku dni fali mrozów w Rumunii, Bułgarii i Turcji zmarło w ostatnich dniach łącznie nad 30 osób. Także na Ukrainie i Litwie odnotowano silne mrozy, które według synoptyków utrzymają się jeszcze kilka dni. Francuskie ulice może wkrótce wypełnić dźwięk głośnych trąbek - wuwuzeli, jakich na meczach w dużych ilościach używają kibice futbolu z RPA. Kupują je francuscy związkowcy przed zapowiadanymi na dosyć tego czerwca strajkami - pisze filia Reutera. pozostały gid wykazuje objawy ciężkiej grypy i nie być może dłużej czynić swoich obowiązków w kokpicie. Kapitan wzywa pasażerów z licencją pilota do pomocy - arena jak z filmu sensacyjnego, ale wydarzyła się faktycznie w USA. Przytrafiło się to załodze Boeinga 767 American Airlines z 225 pasażerami na pokładzie, zmierzającego z Kalifornii do Chicago.Nową edycję programu bułgarskiej telewizji Nowa reklamowano jak Big Brother Family. Do udziału zapraszano całe rodziny lub pary z dziećmi. harmonia rodziców miała gwarantować ochronę praw małych uczestników show, ale pomysł wzbudził sprzeciw opinii publicznej. W rankingu FIFA jesteśmy na 56. miejscu na świecie, ale jeśli będziemy biadolić, to wpędzimy w coraz większe kompleksy naszych piłkarzy i w końcu na mecz z silnym rywalem zaczną wychodzić w pampersach. Zamierzam ich obudzić, odrestaurować piłkarsko. Oby mi się udało - powiedział trener Franciszek Smuda, którego PZPN zaprezentował oficjalnie jako selekcjonera reprezentacji Polski. wygrywający Rajdu Monte Carlo Fin Mikko Hirvonen zapowiada jeszcze większą walkę w tym sezonie, której celem będzie zwycięstwo na Sebastianem Loebem i w klasyfikacji konstruktorów.

Zamknął telewizję, aktualnie tłumi protesty


tymczasem prezydent Wenezuel Hugo Chavez od lat kreuje się na obrońcę uciśnionych na całym świecie, najwyraźniej ma coraz to większy szkopuł z własnymi obywatelami. Czwartek był już piątym dniem protestów przeciwko racjonowaniu energii elektrycznej i cenzurze telewizji.

Giro d'Italia wystartuje w Waszyngtonie?


wszystko wskazuje na to, że w 2012 roku kolarski wyścig Giro d'Italia rozpocznie się, całkowicie pomimo swej nazwie, w Waszyngtonie. Kolarze przejadą kołowrót Białego Domu i Kapitolu.

dotychczasowy trener Lazio w Palermo


Włodarze Palermo ogłosili, że następcą zwolnionego w miniony wtorek szkoleniowca Waltera Zengi zostanie ówczesny trener Lazio Rzym, Delio Rossi. makaroniarz podpisał kontrakt do czerwca 2011 roku z opcją przedłużenia go na dodatkowy rok.

Roman Polański co chwila bardziej się zadłuża


Prawnicy reżysera Romana Polańskiego złożyli we wtorek kolejną apelację, argumentując, że zakończenie trwającej od 33 lat sprawy sądowej jest w interesie wymiaru sprawiedliwości USA - poinformowała w środę AP.

Amerykanie schowają się za rosyjskimi radarami?


W Senacie USA trwają ożywione dyskusje na rzecz ewentualnego włączenia rosyjskich radarów do systemu obrony przeciwrakietowej w Europie - informuje brama newsru.com.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia