Ortopedyczny chodnik dla muzułmanów


Turecki sprzedawca opatentował ortopedyczny dywanik modlitewny, który ułatwi muzułmanom oddawanie rytualnych pokłonów - poinformowały miejscowe gazety.

- Nie podejmę w Waszyngtonie decyzji, że się rozbroimy z naszych bomb atomowych. dziewiczy sposobność jest znany: jeszcze ich nie mamy - tak, nieco żartem, Donald Tusk odpowiedział na postawione z wykorzystaniem pałac Prezydencki pytania o frakcja polskiej delegacji na szczycie nuklearnym w USA. Prezydent tymczasem - jak zaznaczył - chciałby być informowany uprzednio o zaproszeniu premiera do USA. Donald Tusk zrezygnował, trójka się zgłosiła, ale tegoroczny wybór głowy państwa dosyć nie musi rozstrzygnąć się pomiędzy politykami. Chęć kandydowania na swoim blogu wyraził... Jerzy Dudek. Do biblioteki publicznej w angielskim miasteczku Dinnington przyszła pocztą książka wypożyczona nieomalże 45 lat temu.Na półtora tygodnia nim wyborami, w pewnej mierze trzy czwarte Polaków uważa, że Andrzej Lepper powinien zlikwidować ze startu w wyścigu do Pałacu Prezydenckiego. Zapytani, kto jeszcze w związku z niskim poparciem winien spasować, ankietowani wymieniają też Janusza Korwina-Mikke, Bogusława Ziętka i Kornela Morawieckiego. - postać zdrowia koni oceniała szajka przestępcza. Tu nie ma koni w złym stanie zdrowia - mówił poirytowany właściciel stadniny koni w Prądzewie. W tym samym czasie jego konie były wywożone przy użyciu obrońców zwierząt. Martin Bailey, autor książki o Vincencie van Goghu oraz organizator dwóch poświęconych mu wystaw, znalazł dowody potwierdzające, że artysta obciął sobie ucho, gdy dowiedział się, iż jego brat Theo, od którego był podporządkowany finansowo i emocjonalnie, zamierza się ożenić (The Art Newspaper).

Czy próbował ją uwieść? - Tak. Wszyscy moi znajomi mówią, że maślane oczy to ździebko powiedziane. Czy mu uległa? - Na szczęście nie. Porsche cayenne ani carrera na mnie nie działają. Weronika Marczuk-Pazura przerywa cisza i w programie "Teraz My!" opowiada o tym, jak rozpracowywana była dzięki agenta CBA, słynnego już Tomasza Małeckiego.

pracobiorca pewnego sklepu w Portland przeżył dość dziwną przygodę, jak nieznajomy mężczyzna wręczył mu liścik, w którym poinformował, że zamierza dokonać napadu na sklep, ale najsampierw poczeka na zewnątrz na przybycie policji. program komputerowy sterujący decyzjami prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego, dowody Baracka Obamy na istnienie kosmitów czy nieznany odmiana szampana o właściwościach odchudzających - to lecz niektóre primaaprilisowe kawały, które pojawiły się w czwartek we francuskich mediach.

Dwa niepublikowane dotąd poematy J.R.R. Tolkiena - "Nowa pieśń o Voelsungach" oraz "Nowa piosenka o Gudrun" - ukażą się w Polsce w połowie listopada. To tolkienowska model skandynawskiej legendy o upadku Nibelungów. W czwartek poznaliśmy kadrę głównego kochanka do złota w ciągu południowoafrykańskich mistrzostw świata - Hiszpanów. Większych zaskoczeń nie ma, ale trener Vicente del Bosque zrezygnował z kilku piłkarzy, którzy w 2008 roku doprowadzili ekipę Luisa Aragonesa do mistrzostwa Europy. Nie zwalnia tempa pewnie najstarszy polski piłkarz, 62-letni Bogdan Głąbicki (Hutnik Huta Czechy). W sobotę zdobył jedną z bramek w meczu siedleckiej ligi okręgowej z Tygrysem Huta Mińska (4:1).Od poniedziałku Rzeczpospolita Polska ekipa Aleksander Sachanbiński i Arkadiusz Rabiega nie dawała znaku życia z Rajdu Dakar. Okazało się, że Polacy jadący Toyotą Land Cruiser zakopali się w piaszczystych wydmach i z powodu przekroczenia limitu czasu zostali zdyskwalifikowani. W czwartek poważnemu wypadkowi na pustyni Atacama uległ włoski motocyklista, który w szpitalu walczy o życie. Profile z serwisów społecznościowych odzwierciedlają prawdziwą, a nie wyidealizowaną osobowość - twierdzi Sam Gosling z Uniwersytetu Teksańskiego w Austin. zbiorowość ludzka Rahway, w stanie New Jersey, zaprotestowali przeciwko wyrzeźbionej ze śniegu postaci Gwiazda Wieczorna bo ...uznali ją za niemoralną.

Tysiące egzotycznych ryb straciło bytowanie na lotnisku


ponad 4 000 egzotycznych ryb zginęło na lotnisku w Soczi, dokąd służby celne przetrzymały transport dla oceanarium w upale za pomocą 15 godzin - podała we wtorek agencja RIA-Nowosti.

CBA nadużywa kajdanek i prowadnic?


Czy funkcjonariusze CBA w sposób nieuzasadniony zakładają zatrzymanym kajdanki i prowadnice? Zbadają to dziś sędziowie Trybunału Konstytucyjnego. Wniosek o oszacowanie tej sprawy złożył Rzecznik Praw Obywatelskich tuż po zatrzymaniu doktora Mirosława G.

"Kaczyński zyskuje, gdy nie zabiera głosu"


- To zawłaszczanie tragedii smoleńskiej. Od początku PiS przedstawiał katastrofę jako tragedię Lecha Kaczyńskiego i członków PiS. Chcą ją wykorzystać politycznie – tak Grzegorz Schetyna w "Gazecie Wyborczej" podsumował początek kampanii Jarosława Kaczyńskiego. A sam zwierzchnik PiS, jego zdaniem, "zyskuje, gdy jawnie nie zabiera głosu"

Grozi jej 5 lat za kamienie z pola


Kilkanaście dni policjanci namierzali sprawcę kradzieży kamienia, który leżał na jednym z pól w gminie Łęczyca w łódzkim. Trop zaprowadził do 52-letniej kobiety, która - podług policji - zabrała ważący kilkanaście ton głaz, bo "chciała uślicznić nim swoją posiadłość". podług prawa, kobiecie grozi chociażby do pięciu lat więzienia.

wydobywający przyszła deliberować z Kaczyńskim, ale pośpiesznie wyszła


Minister Ewa Kopacz chciała debatować z Jarosławem Kaczyńskim o zdrowiu na dwa godziny zanim ciszą wyborczą. Stawiała się w sztabie PiS w miejsce Bronisława Komorowskiego. pretendent PiS lecz się z nią nie spotkał i dyrektorka resortu zdrowia odeszła z niczym.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia