prekursorski wzór prasowy startuje w Niemczech


16 listopada w Berlinie zadebiutuje pierwsza spersonalizowana pismo – ”Niiu”.

W styczniu br. łączne wpływy cennikowe głównych telewizji ze sprzedaży czasu reklamowego wyniosły z grubsza 474 mln zł i były o 25,1 proc. wyższe od styczniowych w ub.r. (prawie 379 mln zł). Jest to jednak wzrost przeciwnie na papierze. Wartość amerykańskiego rynku reklamowego może wzrosnąć w tym roku o 3,5 proc. w porównaniu z rokiem ubiegłym – wynika z prognozy sporządzonej przez bank inwestycyjny Barclays Capital. O w przybliżeniu dwa punkty procentowe spadł udział Radia Eska w czasie słuchania – wynika z najnowszych badań nadajnik Track realizowanych przez MillwardBrown SMG/KRC.redaktor dziennika ”USA Today” wysyła pracowników na przymusowy tygodniowy bezpłatny urlop. Bez rozstrzygnięć zakończyło się wtorkowe spotkanie związkowców radiowej Trójki z zarządem Polskiego Radia. Związek m.in. ponowił postulat odwołania dyrektora Trójki Jacka Sobali, kolejne negocjacje zaplanowano na czwartek. UPC Rzeczpospolita Polska poszerzyła zasięg usługi wideo na żądanie o Trójmiasto, Rumię i Stargard Gdański.

Władze Dubaju wydały międzynarodowy list gończy za osobami podejrzanymi o zabójstwo jednego z głównych przywódców Hamasu – głosi pisemne oświadczenie władz Dubaju. zamachnięcie się został przeprowadzony w zeszłym miesiącu.

Nie zamierzałem porównywać Programu II Polskiego Radia z RMF Classic, ponieważ takie porównanie jest niefortunne. Jeśli ktoś tak zrozumiał moją wypowiedź, przepraszam za waśń - oświadczył wczoraj Jarosław Hasiński, zwierzchnik Polskiego Radia. "Gazeta Wyborcza": 3,6 mln zł - tak duża liczba według NIK kosztowała Polskie nadajnik bezmyślność gra polityczna kadrowa koalicji PiS-LPR-Samoobrona. Pieniądze poszły na odprawy i odszkodowania.

3 grudnia podczas posiedzenia Komitetu Obywatelskiego Mediów Publicznych zryw osnowa projektu obywatelskiej ustawy medialnej. Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku w piątek skierowała do sądu akt oskarżenia w związku z przypadkami korupcji pod ręką produkcji programów telewizyjnych. Zarzuty dotyczą m.in. przyjęcia łapówek od zewnętrznego producenta audycji telewizyjnych w suwalskiej redakcji TVP Białystok. Nie milkną protesty przeciwko postawieniu prokuratorskich zarzutów Krzysztofowi Skórzyńskiemu z TVN 24 i Mariuszowi Gierszewskiemu z Radia Zet za upublicznienie informacji ze śledztwa - a choć inny pismak jest już za to samo sądzony.Senacka komitet kultury rozpocznie w piątek coroczną procedurę rozpatrywania sprawozdania z działalności Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Niewykluczone, że w tym roku zakończy się ona rozwiązaniem KRRiT w obecnym składzie. 14 stacji Miasta Muzyki znalazło się na testowej wersji platformy Gaga, która umożliwia dostęp do rozgłośni przy użyciu telefony komórkowe. Ważą się dzieje wydań "Faktu" (Axel Springer Polska) ukazujących się w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

"Gęsta" atmosfera w Trójce. Mann zdecydował


"Rzeczpospolita": "Nie ma mowy o rozstaniu z panem Wojciechem. Szanuję jego regulacja do własnych poglądów" - mówi szef Trójki Jacek Sobala. Również sam Wojciech Mann, który dzień wczorajszy w wywiadzie dla "Newsweeka" mocno skrytykował wierchuszka radia, nie zamierza opuszczać rozgłośni.

TVP 2 wypromuje turystyczne atrakcje polski


Kanał TVP 2 zdobył ukaz od Polskiej Organizacji Turystycznej na kreację i produkcję materiałów telewizyjnych pod roboczym tytułem "Ambasadorowie polskiej turystyki".

Nagrody Grand PiK 2010


Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na Artystyczną Formę Radiową i Warsztaty Reportażowo-Słuchowiskowe Grand PiK 2010, organizowany dzięki Polskie radiostacja Pomorza i Kujaw.

"Przekrój" połączy wydania na Chronos przeprowadzki


24 września br. do sprzedaży trafi podwójny żart tygodnika "Przekrój". model łączone zostanie przygotowane ze względu na przeprowadzkę redakcji do siedziby nowego właściciela przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

Agencje zbojkotowały królewski ślub


Największe światowe agencje informacyjne – Associated Press, Agence France-Presse i Reuters –zbojkotowały sobotni ślub szwedzkiej księżniczki Victorii.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia