Massa w pełni zdrowy!


Fantastyczne wieści z Paryża - badania wykazały, że Felipe Massa odzyskał 100-procentową sprawność lewego oka. Już w pierwszy dzień tygodnia Brazylijczyk będzie testował formuła Ferrari.

Poważne problemy telekomunikacyjne w Warszawie. W wyniku awarii urządzeń na budynku hotelu "Marriott", wiele firm od rana miało problemy z połączeniami telefonicznymi i internetowymi - informuje TVN CNBC Biznes. pamiętnik "Wiedomosti" uważa, że zrzeczenie się władz Moskwy z eksponowania na ulicach stolicy w czasie obchodów 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami billboardów z wizerunkiem Józefa Stalina jest oraz konsekwencją zmian w polityce Rosji wobec Polski. Na Ukrainie panuje niebywały chaos informacyjny na temat epidemii grypy, w tym typu A/H1N1. Według ministra zdrowia Wasyla Kniazewycza potwierdzono dotąd 11 zachorowań na A/H1N1. Taką samą liczbę chorych wymieniła na konferencji prasowej szef rządu Julia Tymoszenko. chociaż według prezydenta Wiktora Juszczenki 11 osób zmarło dzięki zarażenia A/H1N1.pomyślność archeologów. Rekordowo wysoką temperaturę odnotowano w Sofii: 16 stopni Celsjusza - poinformował instytut meteorologiczny Bułgarskiej Akademii Nauk. To o dwa stopnie więcej niż dotychczasowy rekord z 1963 roku. Mężczyźni w kominiarkach z bronią w ręku napadli w pierwszy dzień tygodnia na kantor w warszawskiej Galerii Mokotów - donosi tvnwarszawa.pl. Portal powołuje się na relacje świadków - niektórzy twierdzą, że padły strzały. milicja znalazła już samochód, którym zbiegli sprawcy.

Dla "Czarnych Koszul" z Konwiktorskiej w końcu wyszło piłkarskie słońce. W Gliwicach podopieczni Jose Marii Bakero pokonali miejscowego Piasta 2:0 i zrobili wybitnie ważny chód w kierunku utrzymania się w Ekstraklasie. To dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo Polonii Warszawa w tym sezonie.

prezes rady ministrów Donald Tusk poinformował, że jeszcze we wtorek będzie rozmawiał z największymi firmami ubezpieczeniowymi o tym, żeby ubezpieczenia - w sytuacjach kryzysowych, takich jak potop - ówczesny wypłacane natychmiast. W dzielnicy Peckham w południowym Londynie wybuchł dziś nad ranem pożar. Ponad 300 osób uciekło z domów - podał serwis internetowy BBC.

Prezydent Barack Obama wybiera się nad Zatokę Meksykańską, której zagraża wielka kleks ropy zbliżająca się do wybrzeża. Eksperci oceniają, że kleks ropy powiększa się pięć plagi szybciej niż wcześniej przypuszczano – informuje The Sunday Times. Trzy lata po jego zamknięciu i niemal dwa lata po wojnie na Kaukazie Rosja i Gruzja otworzyły wspólne przejście graniczne. Wierchnij Łars-Kazbegi to jedyne przejście, które nie znajduje się na terenie separatystycznych gruzińskich republik: Osetii Południowej i Abchazji. Prokurator Apelacyjny w Warszawie zdecyduje niebawem, która prokuratura zbada donos Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie braku w Polsce dostępu do szczepionek przeciw grypie typu A/H1N1. strzelenie z ucha jest już w Prokuraturze Krajowej.Należy rozważyć marginalizacja z hazardowej komisji śledczej dwójki posłów PiS Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna, ponieważ brali oni udział w procesie legislacyjnym, którym zajmuje się komitet - to główna teza ekspertyzy Biura Analiz Sejmowych, która trafiła do sejmowych śledczych. naczalstwo Telewizji Polskiej podjął kolejną uchwałę w sprawie zwolnień grupowych. Z nieoficjalnych informacji "Presserwisu" wynika, że pracę straci 800-900 osób. Swego czasu Roman Giertych wygrał proces ze stacją TVN, która poinformowała - niezgodnie z prawdą - że Giertych nie wywiesił na swoim domu biało-czerwonej flagi z okazji Święta 3 Maja. Rozumiem go w pełni. Gdybym się znalazł w podobnej sytuacji, też bym poszedł do sądu. I też bym wygrał, bo flagę na takie okazje wywieszam.

apiać muszą dopłacić do wody


Pierwszy raz pół roku temu. obecnie po raz drugi wielu mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej "Górnik" w Jaworznie musi za ubiegłe semestr sporo dopłacać do wody.

Olej zagroził Wielkiej Rafie Koralowej


Wielka trudność Koralowa zagrożona skażeniem olejem napędowym. Do oceanu u wybrzeży Australii wyciekła duża ilość paliwa z chińskiego masowca.

Czuma przesłucha niemniej Kamińskiego


opodal sprzeciwu posłów PiS, boss komisji ds. nacisków Andrzej Czuma weźmie porcja w czwartkowym przesłuchaniu byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego. W głosowaniu członkowie komisji odrzucili nauka umoralniająca posłów PiS w tej sprawie. Za wyłączeniem Czumy z posiedzenia komisji opowiedzieli się notatka PiS i Lewicy.

Media: BdV próbuje obejść sprzeciw szefa MSZ


unia Wypędzonych (BdV) dąży do tego, aby decyzję w sprawie obsadzenia stanowisk w radzie fundacji "Ucieczka, Wypędzenie, Pojednanie" podjął niemiecki parlament, a nie rząd, jak przewiduje jej nakaz - powiadomił diariusz "Hannoverische Allgemeine Zeitung", powołując się na źródła w kręgach bawarskiej chadecji CSU.

"Jeśli dobro zwycięży, to będzie to nasza zasługa"


- Spotkali się przedstawiciele dwóch dużych europejskich krajów, których łączą interesy strategiczne. Europa powinna być oparta o dużo takich partnerskich układów, wśród których własny jest istotny, bo jesteśmy dużymi krajami - mówił prezydent Lech Kaczyński na konferencji z prezydentem Wiktorem Juszczenką. Przywódca Ukrainy przebywa w Polsce na oficjalnej wizycie

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia