Miedwiediew: jak będzie należy to pomożemy Europie


Stanisław Janecki, współpracownik radiowej Trójki, i Jerzy Kisielewski, współpracujący z Programem II, zostali zawieszeni w obowiązkach do końca kampanii wyborczej - zdecydował zarząd Polskiego Radia. Obu współpracownikom zarzucono złamanie uchwały o apolityczności.

Senacka komisja zajmie się propozycją przerzucenia z pracodawców na referat skarbowy obowiązku rozliczenia deklaracji podatkowej pracowników - powiedział we wtorek PAP wiceprzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Publicznych Henryk Woźniak (PO). - sektor naftowa to u nas święta pudło - stwierdził prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew, zapowiadając zaostrzenie kontroli państwa nad eksportem ropy i małym rafineriami, które psują transakcje państwowym koncernom.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"uek_logo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Już w najbliższą sobotę (24 października) rozpoczynają się skrypt dla najmłodszych. Uniwersytet Dzieci - bo tak nazywa się ów projekt - powstaje z okazji 85-tych urodzin Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.# w 4. akapicie depeszy z 14 bm. korygujemy wyceny federacja Atkins oraz sojusz z udziałem Niemców i Amerykanów # dwie trzecie Polaków ma w domu komputer; jednakowo było rok temu. Jest za to o 3 proc. więcej osób, które mają w domu dostęp do internetu. teraz to 59 proc. wszystkich Polaków - wynika z badania ośrodka CBOS. Koszykarze Orlando Magic pokonali na wyjeździe Miami Heat 108:102 po dogrywce w czwartkowym meczu ligi NBA. całość Marcina Gortata odniósł 49. wygrana w sezonie, a Lach zdobył szóstka punktów.

Wstrzymano czyn tramwajowy pomiędzy rondem w pobliżu dworca PKP a pętlą Pomorzany. Tramwaje linii 3 i 6 podobnie jak od rana 2, 7, 8 zawracają przy użyciu ...

Zakładamy 6-8 proc. udziału energii z planowanych elektrowni jądrowych w bilansie energetycznym w 2020 roku i ok. 15 proc. w roku 2030, w sąsiedztwie założeniu, że do tego czasu powstaną trzy elektrownie atomowe o łącznej mocy ok. 5 tys. MW - powiedział PAP boss departamentu energii jądrowej w MG Zbigniew Kamieński. Kraj nad Wisłą nie wykorzystuje środków przyznanych przez MFW w ramach elastycznej linii kredytowej (FCL) - wynika z cotygodniowego raportu na sprawa działalności finansowej MFW.

Tłusty Czwartek obchodzimy w tym roku nieco już niż w zeszłym - już 11 lutego. W 2010 roku czekają nas dwa kulinarne święta prawie pod ranga bo dwa dni wcześniej, 9 lutego, obchodzimy Dzień Pizzy


Więcej.. Japonia podała, że PKB kraju w pierwszym kwartale tego roku urósł o 1,2 proc. w stosunku do ostatniego kwartału roku ubiegłego. W ostatnich latach można dosięgnąć się ze zjawiskiem znacznego pogorszenia się jakości debaty publicznej, debaty politycznej. mowa debaty podlega procesowi brutalizacji. Staje się językiem niesłychanie wulgarnym, potocznym, kolokwialnym. Językiem, kto nie przystoi elitom politycznym. przede wszystkim tok ten wolno uchwycić od roku 2005 i kampanii wyborczej do parlamentu.W środę wieczorem, w wieku 45 lat, zmarł poseł koła parlamentarnego \\\\\\\\\\\\\\\"Polska Plus\\\\\\\\\\\\\\\" Piotr Krzywicki. Imperium, mocarstwo, carat - te słowa na ogół pojawiają się w pobliżu opisie współczesnej Rosji. O imperialistycznych zapędach świadczy przeznaczenie hegemona w regionie, z kolei mocarstwowa pozycja ugruntowana została wskutek surowcom naturalnym a oraz silnej i dobrze uzbrojonej armii. jeśli zaś chodzi o carat, to sąd ta tyczy się formy sprawowania władzy. Nic dziać się nie prawdopodobnie bez wiedzy jednego człowieka, premiera a do niedawna prezydenta Rosji, Władimira Putina. Czy w obliczu zmieniającego się świata Federacja Rosyjska stoi w miejscu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\? Konsorcjum, którego liderem jest firma Ingenieria IDOM Internacional z Hiszpanii opracuje studium wykonalności dla linii kolei dużych prędkości z Wrocławia i Poznania przez Łódź do Warszawy - poinformowała spółka PKP Polskie Linie Kolejowe.

Miedwiediew o Nord Stream: koszty polityczne też są ważne


Czy Gazprom nie chce budować drugiej nitki gazociągu jamalskiego z powodu sporów z Polską o II wojnę światową i zastrzeżeń do wojskowych manewrów na Białorusi?

Deputy Prime Minister Pawlak meeting with pepiczek delegation


Regional cooperation, energy security and, above all, the energy and climate package were the main topics addressed during a meeting between Deputy Prime Minister, minister of Economy Waldemar Pawlak with Cyril Svoboda, the członek rządu of the pepik Republic Government. The meeting was held on 26 September at the Ministry of Economy.

W marcu Polacy zainwestowali w fundusz inwestycyjne 6,3 mld zł


co więcej umorzyli jednostki uczestnictwa o wartości 4,8 mld zł. bilans było jednak dodatnie i wyniosło 1,56 mld zł.

odpowiedź wicepremiera Waldemara Pawlaka na interpelację poselską w sprawie terminalu LNG


Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak w piśmie z 1 kwietnia br. odpowiedział na interpelację posła Jarosława Wałęsy w sprawie terminalu do odbioru gazu skroplonego w Świnoujściu.

bilans wpłat i umorzeń do TFI wyniosło 0,25 mld zł w październiku


dzień dzisiejszy koło południa komisja Europejska ma opisać swoją decyzję w sprawie warunków, na jakich jest gotowa zatwierdzić pomoc publiczną, którą otrzymała belgijska zespół KBC, właściciel polskiego zadłużenie Banku i Warty. Na początku tego roku KBC dostał od rządu w sumie 5,5 mld euro (3,5 mld euro z budżetu centralnego i 2 mld euro z regionalnego Flandrii).

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia