praworządność dosięgnęła "Człowieka Pająka"


400 euro - tyle kosztowało "Człowieka Pająka", czyli słynnego francuskiego wspinacza Alaina Roberta, wejście na wieże Petronas Twin Towers w Kuala Lumpur. słuszność dosięgła go szybko, bo już dzień po tym niezwykłym wyczynie.

Co najmniej dwóch ludzi zginęło w strzelaninie, do której doszło w biurowcu w Orlando na Florydzie - informują amerykańskie media. nieco osób zostało rannych, w tym dwoje ciężko. natomiast od objęcia rządów za pośrednictwem prezydenta Obamę minęło już więcej niż siedem miesięcy, powyżej połowa kierowniczych stanowisk w jego administracji pozostaje nie obsadzona. Opóźnienia wynikają m.in. stąd, że "typy" prezydenta USA miały swoje mroczne tajemnice. W stolicy Tajlandii - Bangkoku demonstranci antyrządowi, tzw. czerwone koszule, dalszy dzień blokują w niedzielę główną dzielnicę handlową, domagając się nowych wyborów. Protestujący zignorowali apel premiera Abhisita Vejjajivy o rozejście się.Katarzyna Bachleda-Curuś (LKS Poroniec) zajęła szóste położenie na dystansie 1500 m w zawodach Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w norweskim Hamar. To jej najlepsze dokonanie w tym sezonie. podług najnowszego raportu Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (MAEA), Iran planuje w 2011 r. zacząć wzbogacanie uranu w zakładach w pobliżu świętego miasta Kum, których bycie ujawnił pod wystarczy września - poinformował anonimowo pełnomocnik MAEA. Indie zaapelowały do Francji o dymisjonowanie zakazu noszenia turbanów do zdjęć w dowodach dla zamieszkujących nad Loarą sikhów. Dlaczego? Bo zdaniem indyjskich władz bez tego nakrycia głowy są... nierozpoznawalni. Sikhijscy mężczyźni dlatego że za pomocą wypisz wymaluj trwanie noszą turban.

prawa ręka Tottenhamu, Winston Palacios zdradził, że jego największym marzeniem jest gra dla Realu Madryt. Honduranin nie miał oporów, by wyznać, że występy dla londyńskich "Kogutów" są na odwrót odskocznią do transferu do czołowego klubu Hiszpanii.

Piłkarz reprezentacji Algierii Nadir Belhadj nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu swojej drużyny podczas finałów mistrzostw świata w RPA. Skrzydłowy Portsmouth został zawieszony za czerwoną kartkę, jaką zobaczył w półfinale Pucharu Narodów Afryki. napastnik reprezentacji Argentyny Carlos Tevez nie zagra w środowym meczu eliminacji do MŚ 2010 przeciwko Paragwajowi.

- Przełożona grypy amerykańskich misjonarzy aresztowana na Haiti pod zarzutem uprowadzenia dzieci została zwolniona z więzienia - poinformował w poniedziałek prokurator powszechny Haiti. zasób wiedzy o kapitanie piłkarskiej reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo cieszą się największym zainteresowaniem internautów - wynika z danych opublikowanych przy użyciu przeglądarkę google. pełnomocnik Jewgienija Dżugaszwilego, wnuka Józefa Stalina, Siergiej Strygin oświadczył w poniedziałek, że jest "wstrząśnięty straszną tragedią, jaka dotknęła Polskę". Strygin kwestionuje zadłużenia NKWD za mokra robota na polskich oficerach w 1940 r.Na miejscu katastrofy pociągu relacji Moskwa-Petersburg wybuchła druga bomba. Ta wybuch nie była duża i nikomu nic się nie stało - poinformowali przedstawiciele rosyjskich kolei. przedtem odnaleziono tam elementy materiałów wybuchowych, co potwierdziło, że przyczyną piątkowej katastrofy był szlag terrorystyczny. W katastrofie zginęło co w żadnym razie 26 osób. - Nie będziecie musieli montować "zielonej zapory" na swoich komputerach - takimi słowami minister ds. technologii informacyjnej zwolnił mieszkańców Chin z najnowszego internetowego obowiązku. Czy to wielki wycofywanie się chińskich cenzorów internetu - bo do tego po największej części dodatnio wpływać miała kontrowersyjna zapora? aktyw na myśl wolności w sieci nie mają złudzeń, że nie. A świat drugi raz przypomniał sobie, że sieć nie wzdłuż i wszerz znaczy to samo. Cztery medale to olimpijski cel Słowenki Petry Majdić, jednej z głównych rywalek Justyny Kowalczyk w biegach narciarskich - zapowiedział jej trener Ivan Hudac.

Miedwiediew: 65 lat temu zwróciliśmy izba


- 65 lat temu rozgromiliśmy nazizm. Zatrzymaliśmy maszynę niszczącą całe narody. W naszym kraju w i w całej Europie. Zwróciliśmy pokój. Zakończyliśmy ideologię, która niszczyła pierwiastek cywilizacji - mówił prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew, otwierając wielką moskiewską defiladę z okazji 65. rocznicy zwycięstwa nad Niemcami. dalej przez Plac czerwony dawny reprezentacje wielu państw walczących z Niemcami, w tym Polacy.

pupil do Oscara oburzył weteranów z Iraku


łańcuch kontrowersji otacza klisza "The Hurt Locker", uważany za jednego z faworytów do tegorocznej nagrody amerykańskiej Akademii Filmowej, nominowany do Oscara w 9 kategoriach, w tym za najlepszą produkcję roku.

Kobiety na czele najwyższych władz kraju UE


Większością 115 do 56 głosów jednoizbowy parlament Finlandii zatwierdził objęcie urzędu premiera dzięki przywódczynię Partii centrum Mari Kiviniemi.

doprawdy Ferguson już nie ufał Kuszczakowi?


Szok! Wydawało się, że Tomasz Kuszczak ma poprzednio sobą świetlaną przyszłość w Manchesterze United, niemniej jednak sir Alex Ferguson w zastępstwie postawić na Polaka woli sięgnąć po bramkarza Lyonu, Hugo Llorisa. język francuski piłkarz miałby wymienić w drużynie "Czerwonych Diabłów" Edwina van der Sara.

Lieberman: rojenie Obamy jest nierealistyczne


naczelny izraelskiej dyplomacji Awigdor Lieberman ocenił w niedzielę, że wizja prezydenta USA Baracka Obamy dotycząca osiągnięcia pokoju na Bliskim Wschodzie jest nierealistyczna.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia