15 chłosta "Seks w wielkim mieście"


Penelope Cruz przyznała, że zanim dostała małą rolę w "Seksie w wielkim mieście 2", była wielką fanką pierwszego filmu, który obejrzała... aż 15 razy.

Ben Barnes i Krysten Ritter dołączyli do obsady filmy "Killing Bono" o początkach kariery grupy U2. Trzy dni wypełnione koncertami i imprezami związanymi z postacią Fryderyka Chopina przygotowano w Toruniu. Miasto szczyci się udokumentowaną wizytą kompozytora w 1825 roku, kiedy jak młokos spędzał wakacje w Szafarni obok Torunia. 8 marca do sklepów trafi nieznany album filatelistyczny Amy Macdonald. Dzieło nosi tytuł "A Curious Thing".W sieci pojawił się nieznany plakat do filmu "Toy Story 3". Jessica Simpson postanowiła powrócić do marzenia z lat dziecięcych i raz jeszcze zajęła się muzyką. twórczyni pracuje właśnie nad kolejnym albumem. Neolityczna kamienna figurka sprzed około 5000 lat przedstawiająca ludzką postać została odkryta na przestrzeni wykopalisk na jednej z wysp archipelagu Orkadów w Szkocji - podaje komplet naczyń stołowych internetowy BBC News.

Materiał z dotychczasowych singli punkowo-rock'n'rollowej formacji Knife in the Leg trafił na CD wydane w eco-packu.

W środę (19 sierpnia) Lady GaGa wystąpi w Tel Awiwie. twórczyni ma zamiar uszanować kulturę panującą w Izraelu i stonować trochę swój wizerunek. W odpowiedzi na liczne prośby postanowiliśmy poszerzyć formułę konkursu "Robert Gawliński na celowniku!". Od obecnie swoje pytania do wokalisty Wilków możecie przesyłać oraz w formie tekstowej!

Z serią koncertów wyrusza w Polskę zespół Out of Tune. formowanie pracuje nad drugim albumem, ale postanowiła zrobić sobie przerwę. Mamy dla Was zaproszenia na czwartkowy (29 października) przedstawienie musicalowo-rewiowy w warszawskim Teatrze szabas Małgorzaty Potockiej. Latem ukaże się kolejny klaser zespołu Korn. Muzycy opatrzyli dzieło tytułem "Korn III: Remember Who You Are".W związku z informacjami o odwołanych koncertach w Leicester i Edynburgu organizatorzy festiwalu Coke Live Music w Krakowie oświadczają, że popis The Streets odbędzie się w planowanym terminie. 22 maja na warszawskim Torwarze wystąpi drużyna The Prodigy. Organizatorzy koncertu poinformowali, że bilety na płytę zaś miejsca w kategorii cenowej I na występ zostały wyprzedane. onegdaj niesłyszany Michał Wiśniewski przypomniał o sobie, publikując nową notkę na nieczęsto świeżo aktualizowanym blogu. prowadzący Ich Troje wypowiedział się o głośnych w ostatnim czasie zatrzymaniach Romana Polańskiego i muzyka Janusza S., współtwórcy musicalu "Metro".

Michael Jackson zostanie pochowany na cmentarzu w Glendale


W czwartek, 3 września, Michael Jackson zostanie pochowany na cmentarzu Forest Lawn Memorial ogród w Glendale, w Kalifornii. pochówek artysty odbędzie się wyłącznie w obecności jego rodziny i zaproszonych przyjaciół.

Tom Cruise znów z niemożliwą misją


coraz w październiku zeszłego roku Tom Cruise nie chciał wracać do serii "Mission: Impossible". lecz reżyser JJ. Abrams właśnie poinformował, że zamierza powrócić do serii o niemożliwej misji z udziałem jej największego gwiazdora.

Chciał się stuknąć w 30. urodziny


Brytyjski piosenkarz Pete Doherty chciał popełnić samobójstwo w dniu 30. urodzin.

Współtwórca oryginalnego "Terminatora" powraca


William Wisher, który wspomagał Jamesa Camerona podczas prac nad pierwszymi, klasycznymi już częściami "Terminatora", ponownie chce zająć się projektem.

Dwa małopolskie muzea chcą wejść do Państwowego Rejestru Muzeów


Władze województwa małopolskiego chcą, aby członek rządu kultury wpisał dwaj samorządowe instytucje kultury do Państwowego Rejestru Muzeów. tekst taki jest potwierdzeniem wysokiego poziomu działalności merytorycznej muzeum oraz unikatowości gromadzonych zbiorów.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia