tragedia pod Smoleńskiem. Prezydent nie żyje


makówka państwa polskiego nie żyje. Prezydent Lech Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. wraz z nim zginęło 95 osób, w tym Pierwsza Dama, najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego i czołowi przedstawiciele polskiej polityki.

2 kwietnia mija piąta rocznica śmierci Jana Pawła II. Papieża, jaki zmienił twarz nie tylko tej, polskiej ziemi, ale i Kościoła na całym świecie. Wybrany 16 października 1978 roku Jan Paweł II był 264. następcą św. Piotra. Stał się pierwszym od 455 lat papieżem nie-Włochem oraz pierwszym Ojcem Świętym–Słowianinem. W Kapsztadzie piękna Charlize Theron rozlosowała grupy przyszłorocznych mistrzostw świata, które odbędą się na boiskach RPA. wyznacznik emocji toteż za nami. Teraz czeka nas odliczanie do turnieju, który rozpocznie się 11 czerwca meczem gospodarzy turnieju z Meksykiem. Nadzieje dawny wielkie, gra momentami porywająca, a zakończyło się skandalem. Polscy szczypiorniści z Austrii wracają bez medalu, ale z najlepszym w historii czwartym miejscem. A jak Wy oceniacie austriacki turniej? Mogliśmy ugrać więcej, czy to może po prostu ekstremum naszych możliwości? I czy to no pełnia wina norweskich sędziów?Po miesiącach zawirowań i wewnętrznych roszadach - bolidy Formuły 1 na start. pora roku 2010 będzie stał pod znakiem zmian technicznych, nowych kierowców i zespołów. Pracodawcę zmienił m.in. Robert Kubica. W Renault jego promocja ma w dużym stopniu przyspieszyć. pierwszy ryk silników o punkty w niedzielę o godz. 13. polskiego czasu. Na początek wyścig o GP Bahrajnu na torze położonym na środku pustyni. Po miesiącach zawirowań i wewnętrznych roszadach - bolidy Formuły 1 na start. pora roku 2010 będzie stał pod znakiem zmian technicznych, nowych kierowców i zespołów. Pracodawcę zmienił m.in. Robert Kubica. W Renault jego kariera ma w dużej mierze przyspieszyć. dziewiczy ryk silników o punkty w niedzielę o godz. 13. polskiego czasu. Na początek wyścig o GP Bahrajnu na torze położonym na środku pustyni. Nadzieje dawny wielkie, gra momentami porywająca, a zakończyło się skandalem. Polscy szczypiorniści z Austrii wracają bez medalu, ale z najlepszym w historii czwartym miejscem. A jak Wy oceniacie austriacki turniej? Mogliśmy ugrać więcej, czy to prawdopodobnie po prostu szczyt naszych możliwości? I czy to naprawdę wszystko przekroczenie norweskich sędziów?

Dla zmęczonych mrozem i zaspami to włości wiadomość. Dla osób, które marzą o białych świętach, nieco gorsza. W większości kraju, Święta Bożego Narodzenia, obchodzimy bez śniegu i w sąsiedztwie dodatniej temperaturze.

OFICJALNE WYNIKI PKW SKończył się szczyt klimatyczny w Kopenhadze, bez podpisania międzynarodowego traktatu redukującego emisję CO2. Uczestniczące w konferencji kraje nie mogły porozumieć się w najważniejszych sprawach: ograniczenia emisji CO2 zaś pomocy finansowej dla krajów rozwijających się. - sprawa była desperacka - mówił na kilka godzin poprzednio końcem konferencji jeden z delegatów. Czytaj nadzwyczajny raport www.tvn24.pl/klimat

Wiktor Janukowycz - to on będzie przewodził Ukrainą za pośrednictwem najbliższe lata. lecz Julia Tymoszenko, "księżniczka" Pomarańczowej Rewolucji deptała mu po piętach z nadspodziewanie dobrym rezultatem, to pokłosie Janukowycza pokazuje, że "pomarańczowego" entuzjazmu z 2004 r. Ukraińcom nie starczyło na długo. Dlaczego? kiepełe państwa polskiego nie żyje. Prezydent Lech Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. wraz z nim zginęło 95 osób, w tym Pierwsza Dama, najwyżsi dowódcy Wojska Polskiego i czołowi przedstawiciele polskiej polityki. Ma wnikliwie 34,4 centymetry wzrostu, kosztuje nagle 300 dolarów, a i tak znakomita większość filmowców oddałaby nerkę, by móc go zafundować sobie na kominku. Pozłacane statuetki Oscarów trafiły do rąk kolejnych szczęśliwców już po raz 81. Największym zwycięzcą został milioner z ulicy, alias "Slumdog". Jego twórcy usłyszeli słynne "and the Oscar goes to" osiem razy.We wtorek po godzinie 7 w okolicy Jarostowa (woj. dolnośląskie) spadł śmigłowiec leczniczy wysłany na pomocnik ofierze karambolu na autostradzie A4. Na służbie zginęli gid Janusz Cygański i ratownik medyczny Czesław Buśko. casus przeżył wprost przeciwnie doktór Andrzej Nabzdyk, kto z rozbitego śmigłowca powiadomił o tragedii. wówczas po półtorej godzinie udało się ratownikom wynaleźć wrak śmigłowca. Pomóżcie nam i sobie przetrwać atak zimy. Przysyłajcie informacje, gdzie tworzą się największe korki, zdjęcia drogowych absurdów i zaśnieżonych ulic. Opiszcie, jak radzicie sobie z zimą i oceńcie pracę drogowców. Na wasze maile, mmsy i smsy czekamy na platformie kontakt TVN24. Gdy 4 kwietnia 1949 r. przedstawiciele 12 państw podpisywali stanowiący NATO praca pisemna Waszyngtoński, rzeczywistość stał na krawędzi kolejnej wojny światowej. Od zakończenia poprzedniej radzieckie czołgi stacjonowały w nieledwie połowie Europy i bez liku wskazywało na to, że w każdej chwili ruszą nadal na zachód.

Wielka Brytania wybrała


poprawka warty na Downing Street. Po tym jak z funkcji premiera ustąpił Gordon Brown, nowym szefem rządu na Wyspach został przywódca Partii Konserwatywnej David Cameron. To przed chwilą konserwatyści w wyborach parlamentarnych osiągnęli najlepszy wynik.

Rok w tłoku


wystarczy roku to doskonała racja na wszelkiego rodzaju podsumowania. Tym wspólnie ważne (oraz te mniej ważniejsze, acz ciekawe) wydarzenia "do kupy" zebrał Szymon Majewski i jego ekipa z "Rozmów w tłoku".

Dziennikarze na celowniku prokuratury


detektyw oskarżają dziennikarzy. Krzysztof Skórzyński z TVN24 i Mariusz Gierszewski z Radia Zet usłyszeli od krakowskich prokuratorów, że popełnili przestępstwo ujawniając w przygotowanym wspólnie materiale tajemnicę śledztwa. Eksperci i politycy nie kryją oburzenia: To machnięcie na swoboda słowa - mówią zgodnie. zdenerwowany jest też prezydent. - Bez kontroli mediów władza ulega pokusie nadużyć - ostrzega Lech Kaczyński.

Plebiscyt Lustro Szkła Kontaktowego


Już po raz czwarty publika Szkła Kontaktowego przyznają nagrodę Lustra politykowi, który w najwyższym stopniu zaskarbił sobie ich sympatię. podobnie jak w zeszłym roku będzie jest dozwolone zadecydować oraz o tym, który polityk obejrzy się w Krzywym Zwierciadle.

Koszt jednego sms'a to 1 zł + VAT (1,22 zł).

Wśród nadesłanych głosów zostaną wylosowane gadżety programu.

oddawać głos można do 2 października 2009 r.

Regulamin konkursu zwierciadło gogle Kontaktowego

Śmierć w płomieniach - pożar w Kamieniu Pomorskim


Po północy, już w dalszy dzień świąt wielkanocnych, w domu socjalnym w Kamieniu Pomorskim pojawił się ogień. W budynku, gdzie zameldowanych jest 77 osób, pies z kulawą nogą nie dostrzega nadchodzącego niebezpieczeństwa. Gdy na miejsce dociera opieka pożarna, poniekąd bliźniaczy stoi już w płomieniach.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia