Autosan ma się lepiej


Załoga firmy Autosan z Sanoka (Podkarpackie), producenta m.in. autobusów, wróciła do pięciodniowego tygodnia pracy. Skrócony o jeden dzień czas pracy obowiązywał od listopada ubiegłego roku.

Już od przyszłego roku pracownik, który używa firmowego samochodu do celów prywatnych, zapłaci PIT. Ford focus RS to najmocniejszy broker segmentu hot-hatchy, samochód, którego przednia oś przenosi na czarny 305 KM. W zbliżający się koniec tygodnia w rejonie Gdańska zostanie rozegrany 6. Rajd Lotos Baltic Cup, druga runda mistrzostw Polski. Pierwszą, Rajd Elmot, wygrał Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000), który prowadzi w klasyfikacji generalnej.atoli nowe modele Dacii mają sekwencja istotnych zalet, ale z trudem się pośród nich doszukać tych, które pozwalałyby na wożenie vipów. Pięć osób zginęło w wypadku samochodowym, do którego doszło w nocy z wtorku na środę w Sokołowie Małopolskim (Podkarpackie) - poinformował rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar. wydawać by się mogło, że w dobie komputeryzacji, wspólnych baz danych i współpracy pomiędzy policjami różnych krajów Unii Europejskiej ryzyko związane z zakupem kradzionego samochodu jest niewielkie. Nic bardziej mylnego.

16 lutego br na naszych łamach opublikowaliśmy wpis pt. "Policjant samobójca?" , w którym dykcja była o ryzykownej - naszym zdaniem - interwencji policji (film z tego zdarzenia znajdziesz poniżej)

O północy podrożały opłaty za droga wolna płatnymi odcinkami autostrady A2. Kilkanaście polskich premier samochodów, interaktywne zabawy dla dzieci i starszych, profesjonalny tor kartingowy czy mistrzostwa krajowy kierowców autobusów można od soboty obserwować w ramach Motor Show Poznań 2010.

Co jakiś Chronos w mediach powraca inicjatywa transportowania ciężarówek za pomocą kolei. Włoch Valentino Rossi, sześciokrotny motocyklowy mistrz świata, testował w środę na torze Circuito de Catalunya w pobliżu Barcelony bolid Ferrari F2008. Przejechał 68 okrążeń. Kary finansowe nakładane na przedsiębiorców wykonujących usługi transportowe samochodami o masie nad 3,5 tony bez karty potwierdzającej uiszczenie opłat za przejazd drogami krajowym są zgodne z konstytucją - orzekł w czwartek trybunał Konstytucyjny.Dziesięć transportowanych do ubojni koni zostało zabitych, gdy przewożąca je samochód ciężarowy zjechała do rowu i przewróciła się na prawy bok. Tak choć twierdzi Jan Pospieszalski. Ale aby z własnym autem?! Tata nano, który uznawany jest w tym momencie za najtańszy wóz świata prawdopodobnie na dniach stracić własny tytuł "króla nędzarzy".

kostucha na "Dakarze". Sto minut akcji ratunkowej


Zmarła 28-letnia kobieta, która doznała obrażeń po tym, jak fura niemieckiego kierowcy Mirco Schultisa wpadł w pobliżu Cordoby w rzesza kibiców na trasie pierwszego etapu 32. Rajdu Dakar.

Lepiej wyjechać z Warszawy


Żoliborz, Targówek, zamiłowanie i Praga w Warszawie - to miejsca w stolicy, w których już po świętach rozpocznie się seria poważnych remontów. W ciągu kilku tygodni - dodatkowo w związku z budową drugiej linii metra - metropolia zamieni się w wielgachny plac budowy.

Renault wind


Szum drzew, śpiew ptaków, ciepło słońca i wiatr we włosach. wszystko to zapewnić przypuszczalnie jedynie posiadanie kabrioletu.

Młodzi kierowcy są groźni!


Skąd u młodych kierowców skłonność do podejmowania ryzyka i brawury na drodze?

Lancer u czytelnika. Chcesz też?


Mitsubishi lancer, kto w naszej redakcji znajduje się w teście długodystansowym trafił do kolejnego czytelnika. To Waldemar, lat 52. (" Nasz" lancer przypadkiem zajść dodatkowo do ciebie. Szczegóły wkrótce w naszym profilu na Facebooku . Jesteś już jego fanem?)

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia