Sondaż: 50-procentowe poparcie dla Komorowskiego


kandydat PO na prezydenta Bronisław Komorowski w pierwszej turze wyborów może liczyć na poparcie 50 proc. wyborców, kandydat PiS Jarosław Kaczyński - na 36 proc. - wynika z sondażu TNS OBOP dla programu "Forum" w TVP Info.

Na terenie polski do tej pory nie odnotowano żadnych niepokojących zdarzeń, które mogłyby wskazywać na ewolucja zagrożenia epidemią grypy - poinformował wiceminister zdrowia Adam Fronczak. Niektórzy gracze nie zagrali na swoim poziomie - ocenił bramkarz Leo Beenhakker po remisie z Irlandią Płn. Sami zawodnicy, tymczasem nie są zachwyceni wynikiem uważają, że w piątek na Stadionie Śląskim to oni byli lepsi. pryncypał PiS Jarosław Kaczyński zostanie wezwany przedtem komisję ds. nacisków - zdecydowali posłowie PO i PSL. Koalicja, która ma przewagę oraz w komisji hazardowej, także wezwała na świadka byłego premiera.wystarczy odwilży, wraca całodobowy mróz, który powoli, ale systematycznie będzie się nasilać. co noc temperatura może sięgać 10-15 stopni mrozu, ale jedynie miejscami, czyli tam, gdzie eden będzie się rozpogadzać. - Bez szczerego i zbawiennego dialogu nigdy nie wolno dojść do trwałego i prawdziwego pokoju; jeżeli ze sobą nie rozmawiamy, w tamtym czasie szukamy pomocy w broni - powiedział abp naganiacz Nossol w homilii w czasie Jubileuszowej Mszy Pojednania odprawionej w Krzyżowej (Dolnośląskie). BBN odbija piłeczkę rzuconą przez MSWiA i zarzuca resortowi, że wyjaśnienia wystosowane za pomocą ministerstwo "po raz kolejny" wprowadzają w pomyłka opinię publiczną. Na argument przedstawia dokumenty, z których klarownie wynika, że dwóch kandydatów na stopień generałów służyło w ZOMO.

Członek rady ukraińskiego miasta Izmaił, w obwodzie Odessy, Wiaczesław Rabota zaginął w maju tego roku, kiedy pojechał do Kijowa do szpitala. wówczas w czerwcu odnaleziono go na Dalekim Wschodzie, w szpitalu psychiatrycznym we Władywostoku. działacz polityczny całkiem stracił pamięć, nie wie też, co się z nim działo w maju i czerwcu, pamięta owszem urywki – informuje "Moskowskij Komsomolec" na swojej stronie internetowej.

koronowany władca hazardu Ryszard Sobiesiak nie chciał zeznawać nim komisją śledczą pod ręką otwartych drzwiach. Jego potomek żeński Magda, która przed posłami stanie we wtorek, zapowiada, że swoje zeznania złoży w świetle kamer. niemniej jednak ostatniego roku rządu i premiera oceniać nie chce, bo jak byłemu szefowi rządu to pono "nie uchodzi", to jednak przyznaje, że Donald Tusk byłby dobrym prezydentem. Jerzy Buzek zastrzega, że on na pewnie kandydatem Platformy w wyborach nie będzie, bo nie zrezygnuje z fotela przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.

Gazowany napój w butelce z Józefem Stalinem na etykiecie trafi w lutym na półki rosyjskich sklepów. Będzie też oranżada z wizerunkami marszałków wodza tudzież jego marszałków Żukowa i Rokossowskiego. wszystko to z okazji obchodów 67. rocznicy bitwy pod Stalingradem. Do 43 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych sobotnich wybuchów metanu w kopalni Raspadskaja w obwodzie kemerowskim na Syberii - podała rankiem filia Reutera. Na miejscu katastrofy jest ponad 500 personalny zespół ratowniczy. Wszystkie exit-polls pokazują przewagę Janukowycza, tedy myślę, że kobieta premier Tymoszenko nie miałaby zanadto wielu argumentów moralnych, by wywieść ludzi na Majdan - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM europoseł Adam Bielan.W przemówieniu wygłoszonym w Akademii Wojskowej West Point, we wtorek w porze wieczoru czasu miejscowego, prezydent Barack Obama zapowiedział wysłanie dodatkowych ponad 30 tysięcy żołnierzy do Afganistanu, aby pokonać talibów i Al Kaidę. Gdański sąd uchylił decyzję o zwolnieniu ze służby z policji nosiciela wirusa HIV. W listopadzie ub. r. Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis, powodujący automatyczne marginalizacja ze służby osoby, u której stwierdzono HIV, jest niezgodny z konstytucją. Sąd ustrojowy Federacji Rosyjskiej przedłużył dzień dzisiejszy moratorium na stosowanie kary śmierci w Rosji do czasu ratyfikowania za pośrednictwem nią stosownego protokołu europejskiego bądź jej zniesienia.

Poszukiwany 8-latek, porwał go ojciec?


Podkarpacka policja poszukuje 8-latka z Tarnobrzega. dzień wczorajszy matka zgłosiła, że synek zaginął. Niewykluczone, że maluch zostało porwane za pośrednictwem ojca, obywatela Włoch.

Iran kończy rozmowy. Atom ruszy pełną parą


Iran definitywnie kończy negocjacje z Zachodem na sprawa swojego programu atomowego. rząd zlecił tylko irańskiej agencji energii atomowej pracę nad wzbogacaniem uranu w dziesięciu miejscach w kraju.

"Nic tak nie służy rodzinie"


- Nic tak nie służy rodzinie, jak przeżywanie dnia pańskiego - mówił w czasie mszy rezurekcyjnej w Warszawie abp Kazimierz Nycz. Dziesiątki tysięcy ludzi wzięły też frakcja w procesji w Kalwarii Zabrzydowskiej. Od świtu w całym kraju ciągły rezurekcje, w tym kilkudziesięciotysięczna w Kalwarii Zabrzydowskiej. przedtem nami pierwszy dwadzieścia cztery godziny Świąt Wielkanocnych. Dzień ten, nazwany również wielką niedzielą, jest zgodnie z żydowskim kalendarzem ostatnim dniem Triduum Paschalnego.

sprawa paralotni. Zginął przewodnik


bulwersujący zwieńczenie lotu paralotnią z napędem spalinowym (ppg) w okolicach Radomska. 23-letni mężczyzna spadł na ziemię tuż po starcie. nieopodal natychmiastowej reanimacji zmarł.

Sikorski: to nie jest śmieszna komplet


Czy 150 tys. dolarów, ekwiwalent trzech samochodów terenowych, które Kraj nad Wisłą przekazała Haiti, to nie jest śmieszna suma? szef MSZ Radosław Sikorski przekonywał w programie "24 godziny", że gros naszej pomocy finansowej i humanitarnej przekazujemy za pośrednictwem UE. - pomoc medyczna, żywnościowa i transport ekipy ratowniczej też swoje kosztuje - przypomniał minister.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia