"Nie wiemy, czy chciał lądować, czy było coś innego"


- Nie wiemy na pewno, że pilot Tu-154 chciał lądować, czy stało się coś innego - mówił w "Kropce nad i" gen. Anatol Czaban, boss szkolenia Sił Powietrznych. Ta zwątpienie wynika z faktu, że nie wcześniej końcówka tragicznego lotu przyniosła gwałtowne opust lotu. Generał zaapelował jednak, by poprzednio końcem śledztwa nie wysnuwać żadnych wniosków.

Jeszcze dwa tygodnie temu o włos przegrywał w pierwszej turze z Lechem Kaczyńskim. Ale ostatnio nadrobił straty. Według najnowszego sondażu GfK Polonia, Bronisław Komorowski ma zdecydowaną przewagę nad Lechem Kaczyńskim. jakkolwiek w tajnych sondażach PO lepiej wypada Radosław Sikorski, który rywalizuje z marszałkiem Sejmu o to, aby być kandydatem PO w wyborach prezydenckich. Wtorek upływa pod znakiem napadów na warszawskie banki. pierw była Ochota, a trzy godziny potem - Śródmieście. Trwa obława na przestępców. Emocje udzieliły się też pracownicy trzeciego banku (położonego na warszawskim Ursynowie). Na widok zakapturzonego mężczyzny, niewiasta wszczęła alarm. Barack Obama pozbawił złudzeń, rozczarował, a co więcej poirytował niektórych z 2,6 mln użytkowników sieci społecznościowej Twitter, którzy regularnie subskrybowali jego profil. dzisiaj jankeski prezydent przyznał, że nigdy samodzielnie nie korzystał z portalu.czwórka osoby, w tym trzy kobiety, zostały zabite, a czternaście odniosło rany w bójce o wzbudzający wątpliwości kawałek ziemi między dwoma rodzinami w prowincji Diyarbakir na południowym wschodzie Turcji. program komputerowy sterujący decyzjami prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego, dowody Baracka Obamy na istnienie kosmitów czy nowy gatunek szampana o właściwościach odchudzających - to tylko niektóre primaaprilisowe kawały, które pojawiły się w czwartek we francuskich mediach. asystent generalny konferencji episkopatu Włoch biskup Mariano Crociata powiedział, że nie jest potrzebne nakładanie ekskomuniki na mafiosów, dlatego że ręce do pracy ci automatycznie znajdują się niezależnie od Kościołem.

pradziad afery hazardowej i uświniony ryj z kartką "Gosiewski oddaj milion milionów złotych" - tymi tylko określeniami poczuł się urażony pryncypał klubu PiS Przemysław Gosiewski i pozwał ich autorów: Sebastiana Karpiniuka i Janusza Palikota.

Niezidentyfikowany mężczyzna rzucił dzisiaj butem w boss izraelskiego Sądu Najwyższego Dorit Beinisz. uderzenie w fizjonomia okazał się tak silny, że niewiasta stary spadła z fotela - poinformowało izraelskie radio. mężczyzna podejrzewany o mord 21-letniej mieszkanki Morąga w trakcie policyjnych przesłuchań przyznał się do winy - nieoficjalnie dowiedziała się TVN24. W pierwszy dzień tygodnia prokurator oficjalnie postawi mu wyrzut z artykułu 148 KK, czyli zabójstwa. Ofiara, która najprawdopodobniej była w czwartym tygodniu ciąży, została najsampierw raniona nożem, a z kolei podpalona.

Postawił ogół na jedną kartę i udowodnił, że warto ryzykować. Prawidłową odpowiedzią na sondowanie z muzyki zagwarantował sobie milion. Już dzień dzisiejszy zobaczymy, jak zdobywa się najwyższą wygraną w "Milionerach". Tomasz Adamek wygrał na punkty z Jasonem Estradą i może się już szykować do walki z Chrisem Arreolą, która ma być kolejnym krokiem do walki o maestria świata w wadze ciężkiej. Po sobotniej walce "Góral" stwierdził, że był to zapewne optymalny starcie w wykonaniu jego rywala. hamburger z kolei uważa, że to on winien utrzymywać się proklamowany zwycięzcą i czuje się pokrzywdzony z wykorzystaniem sędziów. Już w krótkim czasie samolotami polskich oficjeli kierować będą cywilni piloci. W związku z zaadaptowaniem na potrzeby VIP-ów Embraerów 175, rządowe maszyny pilotować będą lotnicy LOT-u, miast żołnierzy specpułku. TVN24 przyjrzała się różnicom wyszkolenia cywilów i wojskowych.Władze żeńskiej szkoły w irlandzkim hrabstwie Cork z powodów finansowych poprosiły rodziców, by uczennice przynosiły od czasu do czasu nasz papier toaletowy, a i - by zawsze miały własne chusteczki higieniczne. Powiadomił o tym brama BBC News. Najdroższa konfrontacja w Europie wedle zasad MMA trwała tylko 44 sekundy. Mariusz Dominator Pudzianowski, pięciokrotny mistrz świata strongmenów nie dał najmniejszych szans Marcinowi Najmanowi, bokserowi wagi ciężkiej. Wygrał za pośrednictwem fachowy nokaut. 25 lat temu nie zdawała sobie sprawy, że poprawnie jest skazana na śmierć. Ola miała wówczas 6 lat. dzień dzisiejszy wie, że uratowała ją odwaga, mądrość i zdecydowanie lekarzy. ćwierć wieku temu w Polsce dokonano pierwszego przeszczepu szpiku kostnego. Niestety, wolumen tego rodzaju zabiegów jest w naszym kraju w przyszłości zbyt mała - dwukrotnie niższa od średniej europejskiej.

Co z tym Kubicą?


abstrahując od wypadku Felipe Massy i potencjalnego powrotu Michaela Schumachera, specjalistów od Formuły 1 najbardziej frapuje kwestia przyszłości Roberta Kubicy. Odkąd, po wycofaniu się BMW, Polak jest "wolny", wszyscy spekulują, gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie. To, że zostanie w F1, to - zdaniem brytyjskich mediów - pewnik. Będą się bić o Kubicę?

Samochód widmo, a komornik praktyczny


Nie masz samochodu, prawa jazdy? Lubisz chodzić, a jeśli jeździć, to wręcz przeciwnie rowerem? chyba że tak, to jesteś idealnym kandydatem do zapłaty za ubezpieczenie auta, którego w życiu nie miałeś. Nie zawżdy będziesz pył tyle szczęścia, co pan Marek. On w końcu przekonał PZU, że nie ma osobowego renault, nie lubi francuskich samochodów i "czeskich filmów" - zwłaszcza tych, serwowanych za pośrednictwem urzędników.

W rodzinach dochodzi do co bynajmniej trzech kłótni dziennie


W brytyjskich rodzinach dochodzi do co w żadnym wypadku trzech kłótni dziennie pomiędzy rodzicami i dziećmi, zaś najwięcej domowych awantur wywołują matki.

Są plany ewakuacji dla Wilanowa i Dolnego Mokotowa


Od kilku godzin poziom wody na Wiśle w Warszawie nie wzrasta, ale rozważana jest alternatywa zamknięcia szkół, przedszkoli, kin i muzeów na terenach zagrożonych zalaniem - poinformowali w sobotę prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz i wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. – Nie traćmy czujności, aż do wtorku. fala jest niezwykle długa i o ile wały nie zostaną przelane, to mogą być rozmięknięte, ciec – zaapelowała do mieszkańców stolicy prezydent Warszawy.

Dla odmiany rzeźbią w piwie


miasto Harbin z północno-wschodnich Chin słynie nie tylko z lodowych wyczynów, ale i z lokalnego piwa, przeto postanowiono to połączyć, konstruując rzeźbę nie z zamarzniętej wody, acz alkoholu.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia