Na co wydajemy swoje pieniądze?


Na całym świecie pewno załamanie wydatków na potrzeby gospodarstw domowych. A ty na co wydajesz najwięcej?

biuro Ochrony Konkurencji i Konsumentów przesłał Komisji Europejskiej odpowiedzi na jej pytania w sprawie sytuacji finansowej Zakładów Chemicznych Police - poinformowała w czwartek PAP Aneta Styrnik z biura prasowego UOKiK. koszt metra kwadratowego mieszkania, obok zakupie którego można dostać finansową pomocnik z budżetu państwa w ramach programu "Rodzina na swoim", w I kwartale br. nie zmieni się w 15 województwach. Wzrośnie wyłącznie w woj. pomorskim - podał na swoich stronach internetowych Bank Gospodarstwa Krajowego. dobrodziejstwo netto Getinu Holding w II kwartale 2009 roku spadł do 80,4 mln zł ze 151,3 mln zł rok wcześniej - poinformowała spółka w komunikacie. Analitycy oczekiwali choć zysku na poziomie 69 mln zł konsensusu.Polacy są w przyszłości tanią siłą roboczą. wręcz przeciwnie w pięciu państwach UE praca jest niżej wyceniana niż u nas. Ekonomiści chociaż twierdzą, że to dobrze, pisze "Dziennik gazeta Prawna". Rekordowe 39,6 mld zł arogancki wpływy z eksportu we wrześniu. Pod względem wartości sprowadzonych do naszego kraju towarów był to atoli dopiero 12. łysek w kolejności. Opublikowane dzień dzisiejszy dane NBP wykazały też odnowienie się popytu na polskie papiery skarbowe. ósemka banków, finansujących grupę Ciech, przedłużyło termin obowiązującej umowy w sprawie utrzymania stan prawny quo do 28 lutego, podała spółka w piątek. Ciech poinformował też, że do tego czasu ma zostać ustanowione nowe finansowanie działalności firmy.

Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 12 listopada podwyższyli cenę docelową akcji Cyfrowego Polsatu do 14,9 zł z 14,8 zł, pozostawiając rekomendację "trzymaj".

pierwsza zasada dzisiejszej sesji przyniósł dynamiczną zniżkę wartości złotego. zanim południem kursy EUR/PLN i USD/PLN ustanowiły dzienne maksima należycie na poziomach: 4,2130 zaś 2,9890. NBP monitoruje sytuację na rynku i nie widzi zagrożeń dla kursu, ale jest gotów do reakcji - powiedział prącie zarządu NBP Zdzisław Sokal.

produkt lokalny Brutto Ukrainy spadł w II kwartale 2009 r. o 18,0 proc. rdr - poinformował w poniedziałek Państwowy komitet przeciętny we wstępnych wyliczeniach. ogólny uczucie tudzież kurs pary euro-dolar będą kluczowymi czynnikami kształtującymi notowania złotego we wtorek - uważają analitycy rynkowi. Ich zdaniem, złocisty wzruszać się będzie w okolicach 4,15 za euro. Na rynku obligacji krajowych nie należy spodziewać się zmian rentowności. członek rządu skarbu Aleksander mnóstwo powiedział, że jego ministerstwo podjął decyzję o sprzedaży w ofercie publicznej PZU co więcej do 5 proc. akcji. Inwestorzy indywidualni mogą się wypisywać na akcje w środę do godz. 24 dzięki Internet i do 20 w biurach maklerskich.Wymierne korzyści finansowe pozwalały kierowcom przymykać oko na szpetną kratkę w "osobowych ciężarówkach". Ale niemożliwość odliczenia pełnego VAT przypadkiem sprawić, że już rychło będą bardziej wybredni. Chronos oddzielić kurtuazyjny PR od realnego biznesu. Gwarancje kredytowe BGK będą programem niszowym, ale też ten i ów dzięki niemu się pożywi - czytamy w "Pulsie Biznesu". Opublikowane dziś o brzasku dane dotyczące indeksu PMI dla polski raczej nie dawny tym czynnikiem, jaki szczerze umocnił złotego (chociaż same w sobie są pozytywne, w marcu odnotowaliśmy dalszy rozwój tego wskaźnika).

Nowa podejście gospodarcza UE


Czwartkowy zwieńczenie europejski poddańczy za pośrednictwem sytuację gospodarczą Unii, w tym kryzys grecki, będzie pierwszym testem dla nowego, dotąd wystarczająco dyskretnego, szefa Rady UE Hermana Van Rompuya. Belg inicjuje bardziej nieformalne spotkania w gronie przywódców.

Anti planuje w 2011 r. emisję akcji w wys. 20 mln zł


Anti planuje na rok 2011 emisję akcji w wysokości 20 mln zł, z przeznaczeniem na częściową spłatę obligacji (2,5 mln zł) zaś inwestycje i przejęcia spółek (17,5 mln zł) - poinformowała towarzystwo w środowym komunikacie.

Ropa drożeje z powodu mroźnej pogody i spadku jej zapasów w USA


Ropa naftowa drożeje w środę na rynkach paliw z powodu mroźnej pogody, która przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na paliwa opałowe. Kolejnym czynnikiem wpływającym na zwyżkę notowań jest obniżenie amerykańskich zapasów tego surowca - podają maklerzy.

Zbankrutuje chociażby 1500 firm


W nadchodzącym roku zbankrutuje u nas chociażby 1500 firm - uważa "Puls Biznesu". Wielu przedsiębiorców kombinuje, jak wyłgać się od spłaty długów. Na układzie korzystają po największej części dłużnicy.

Chińska czkawka Google


Po raz pierwszy w historii akcje chińskiej wyszukiwarki Baidu są na giełdzie w Nowym Jorku droższe niż akcje Google'a. Przyczyną tego stanu rzeczy są doniesienia mediów o zamiarach wycofania się amerykańskiego giganta z Państwa Środka.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia