Resort skarbu chce donieść trzy uzdrowiska


Resort skarbu zaprosił inwestorów do negocjacji w sprawie kupna trzech uzdrowisk: w Kamieniu Pomorskim, w Przerzeczynie Zdroju i w Wieńcu Zdroju - poinformował we wtorek resort skarbu. Placówki świadczą usługi związane z lecznictwem i rehabilitacją.

Ministrowie finansów szefowie banków centralnych z krajów grupy G20 próbowali w sobotę w Londynie stworzyć ramy nowego porządku gospodarczego na świecie. Na razie udało im się tylko częściowo GM zamierza zwolnić ok. 9 tys. pracowników Opla w Europie, ale nie dotkną one fabryki Opla w Gliwicach. Browar należy od lat do spółek najhojniej dzielących się zyskiem z akcjonariuszami. Ale w tym roku pobije wszelkie rekordyPolskie kopalnictwo Naftowe i Gazownictwo i GAZ-SYSTEM poinformowały, że dostawy gazu dla klientów indywidualnych i przemysłowych realizowane są zgodnie z zapotrzebowaniem. z racji funduszom unijnym, w latach 2012-2013 PKB prawdopodobnie wzrosnąć co więcej nawet o 1 proc. - powiedziała w czwartek w Sejmie minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska w ciągu debaty nad informacją rządu o realizacji polityki rozwoju. Grzegorz Onichimowski, prezes Towarowej Giełdy Energii komentując pojawiające się informacje o inicjatywie utworzenia przez PGE giełdy energii przypomniał, że grupa ta jest udziałowcem TGE kontrolując w sumie 21 proc. jej akcji (bezpośrednio posiada 10 proc., a przez elektrownie Opole i Bełchatów – kolejne 11 proc.).

Co z hiszpańską inwestycją na Wyspie Spichrzów? prezes firmy Labaro odpowiada Gazecie: W Hiszpanii mawiamy, że płeć brzydka nosi spodnie i dotrzymuje słowa". Nic nie wskazuje jednak, że budowa w końcu ruszy

Polsko-rosyjskie negocjacje gospodarcze zaś udział w uroczystościach upamiętniających paroksyzm II wojny światowej były najważniejszymi celami wizyty wicepremiera, ministra gospodarki Waldemara Pawlaka w Gdańsku 1 września br. Minister finansów ujawnia Gazecie - deficyt budżetowy w przyszłym roku ma być prawie dwa chłosta większy niż w tym roku! Jak giełda zareaguje w pierwszy dzień tygodnia na te hiobowe wieści?

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" 1 grudnia 2009 roku zmieniła się Europa. Po kilkuletniej walce europejskich polityków i pokonaniu wielu przeszkód, wszedł w trwanie praca pisemna Lizboński, który ma polepszyć działanie Unii Europejskiej i podnieść jej rangę na arenie międzynarodowej. Czym jest, co postanawia i z jakiego powodu wzbudza tak wielkie emocje\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\? manela do Nowosybirska przyjeżdża w trzy, czwórka dni, tak jak i przesyłki do Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – dostarczane przy użyciu dostawcę usług kurierskich GLS, ... Na godzinę przedtem końcem starego roku na Litwie nieczynny został, na postulat Unii Europejskiej, drugi reaktor elektrowni atomowej w Ignalinie. jak jeden mąż ze spadkiem mocy energetycznych kraju o 40 proc. zaczyna się konkurencja o budowę nowej siłowni w regionie, a zawody wyścigowe ten usilnie stara się zdobyć Rosja.Jak podaje gdański dodatek Gazety Wyborczej, społeczność kilku dzielnic Gdyni od dnia dzisiejszego do czwartku nie będą mieli ogrzewania i ciepłej wody. Motorola wprowadza na krajowy rynek schemat MILESTONE, jeden z pierwszych w Europie telefonów wyposażonych w system Android 2.1. - Dzięki dobrej sytuacji ekonomicznej polski zaawansowane technologie mają dziś szansę na rozwój. Daje nam to doskonałe pierwiastek do budowania nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy – powiedział wicepremier, członek rządu gospodarki Waldemar Pawlak w toku konferencji prasowej zorganizowanej za pomocą Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii (PIGZT) i Pekao S.A. 3 lipca br. w Warszawie.

Wynagrodzenia w firmach w III wzrosły o 2,9% r/r, angaż spadło o 0,6% r/r - analitycy


Od września 2008 r. pod budowę dróg i autostrad kategoria wykupił ziemię wartą 450 mln zł, a właścicielom zapłacił 410 mln zł, podaje Rzeczpospolita.

Analitycy: złocisty podąża za parą euro-dolar


- Zdaniem ekonomistów, wobec braku istotnych danych złoty będzie w najbliższym czasie podrzędny od notowań pary EUR-USD. targowisko obligacji czeka na wtorkową prognozę inflacji za sierpień.

CEZ chce wybudować w Skawinie dom wielorodzinny za 1,5 mld zł


Nowy dom wielorodzinny gazowo-parowy o mocy rzędu 430 megawatów insurekcja w elektrowni Skawina należącej do czeskiej grupy energetycznej CEZ. Inwestycja o wartości w przybliżeniu 400 mln euro ma być gotowa w drugiej połowie 2014 roku

Umowa PGE Elektrowni Turów i NFOŚiGW


dzisiaj 9 czerwca PGE Elektrownia Turów podpisała z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowę o subwencja projektu „Odsiarczanie – budowa III linii technologicznej do przemiału kamienia wapiennego”.

MAEA bada infrastrukturę jądrową w Polsce


Eksperci Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej (IAEA) rozpoczęli przygotowania do przeprowadzenia w Polsce Zintegrowanej Misji Przeglądu Infrastruktury (INIR), która oceni stan prac nad realizacją Programu polskiej energetyki jądrowej. W dniach 27-29 kwietnia br. spotkali się w Ministerstwie Gospodarki z przedstawicielami 23 instytucji zaangażowanych we wdrażanie energetyki jądrowej w naszym kraju.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia