Córka oddała hołd Pierwszej Damie


Tuż po godzinie 10.30 na Lotnisku Okęcie w Warszawie wylądował samolot z trumną z ciałem Pierwszej Damy. Po wylądowaniu do samolotu weszli żołnierze, którzy jak jeden mąż z posterunkiem honorowym wynieśli, przykrytą biało-czerwoną flagą, trumnę. Trumna w tempo marsza żałobnego została przeniesiona na katafalk i na nim ustawiona. Odegrany został chorał Polski. Odbyły się także modlitwy w intencji zmarłej białogłowa prezydentowej.

Pociąg pasażerski Eurostar z Brukseli do Londynu utknął w tunelu pod Kanałem La Manche z powodu "problemów z trakcją" - poinformowała spółka Eurotunnel. Na cmentarzu w Gilowicach odbył się dzisiaj pochówek ekshumowanych dwa miesiące temu szczątków Stanisława Pyjasa. Uroczystość zgromadziła kolegium najbliższych. Trumna ze szczątkami spoczęła ponownie w rodzinnym grobie. Tego pies z kulawą nogą się nie spodziewał. Z danych amerykańskiego Departamentu Pracy wynika, że spód bezrobocia w USA w listopadzie spadła do 10 proc. Analitycy oczekiwali, że wyniesie przynajmniej tyle, co w październiku, alias 10,2 proc. Po tej wiadomości indeksy odbiły w górę, a złocisty jest najmocniejszy od początku stycznia.W lepszym stylu Jose Mourinho nie mógł powrócić na Stamford Bridge, dokąd jeszcze jako zarządca Chelsea Londyn przegrał tylko jeden z 91 rozegranych meczów. Tym razem w Londynie pojawił się w roli trenera Interu Mediolan i wyrzucił swoich byłych podopiecznych za burtę Ligi Mistrzów. Po meczu Portugalczyk piał z zachwytu. I to w swoim stylu: - Przyjechał wróg i przeciwnik wygrał. wieczorową porą odbędą się pozostałe mecze 1/8 finału. strona rosyjska zadeklarowała, że punkt katastrofy samolotu będzie tak zabezpieczone, by nie miały do niego dostępu osoby postronne - poinformował stary MSWiA, przewodniczący komisji wyjaśniającej okoliczności katastrofy Jerzy Miller. Tłumy Polaków odwiedzają groby swoich bliskich. Jak co roku w dniu Wszystkich Świętych na drogach tłok, a dookoła cmentarzy korki i brak miejsc parkingowych. Na terenie wielu nekropolii trwają coroczne kwesty. pieniądze zbierają ludność m.in. Warszawy, Krakowa, Zakopanego...

Wzywamy Jarosława Kaczyńskiego do debaty z Bronisławem Komorowskim. Niech stanie na ubitej ziemi i podejmie się pojedynku z kandydatem PO - zaapelowały do kandydata PiS posłanki Platformy Joanna Mucha i Małgorzata Kidawa-Błońska. Jarosław Kaczyński i jego główna kwatera odpowiadają, że dyskusja "jeden na jeden" przedtem pierwszą turą jest bez sensu, bo trzeba by ich odbyć kilka.

nieco dni temu kibice Egiptu obrzucili autobus z piłkarzami Algierii kamieniami, ale sobotnie konferencja w Kairze ponad wszelkie oczekiwanie. Po golu w piątej minucie doliczonego czasu gry Egipt pokonał Algierię 2:0 i ostatniego finalistę MŚ z Afryki wyłoni dodatkowe spotkanie. Największe amerykańskie, rosyjskie i europejskie stacje telewizyjne obszernie relacjonowały niedzielne uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej w Krakowie.

Są jedyne w swoim rodzaju, atoli jest ich... pięć. Tygrysiątka, które przedtem miesiącem narodziły się w chilijskim ZOO w Santiago, przeszły zupa badania i zostały pokazane gościom ogrodu. Tygrysiątka to ewenement - są albinosami. do ostatka spłonął XVI-wieczny kościół ewangelicki w miejscowości Nasale, wzdłuż Byczyny na Opolszczyźnie - informuje serwis 24opole.pl. Do pożaru drewnianej świątyni, którego przyczyną był piorun, doszło we wtorek wieczorem. Zniżki w opłatach za przerejestrowanie pojazdu i wymianę prawa jazdy oferuje olsztyńskie starostwo dla tych mieszkańców, którzy wyprowadzili się z Olsztyna do pobliskich wsi, ale się nie przemeldowali.Dwa lata więzienia w zawieszeniu oraz mandat w wysokości 375 tys. euro - taki werdykt usłyszał Jean-Christophe Mitterrand. Syn byłego prezydenta Francji Francois Mitterranda był delikwent o porcja w nielegalnej sprzedaży broni do Angoli w latach 90. testament ofiary zbrodni, która spodziewała się śmierci i 9-letni syn ofiary dający alibi oskarżonemu o mokra robota ojcu - fakty, które wychodzą na jaw na przestrzeni toczącego się w Poznaniu procesu są wstrząsające. W sprawie tajemniczego zabójstwa fryzjerki za Środy Wielkopolskiej non stop acz jest wiele pytań. Wśród nich to, czy syn widział jak krajowy tata dusił matkę? Reporterzy "Uwagi!" TVN o godz. 19.50 poszukają odpowiedzi. Od katastrofalnego trzęsienia ziemi na Haiti minął ponad miesiąc, ale w końcu jest dozwolone było dostrzec uśmiechy na twarzach dzieci. Do zniszczonego dzięki katastrofa żywiołowa kraju przylecieli klauni, aby przywrócić najmłodszym beztroskie chwile.

Pożegnanie Ryszarda Kaczorowskiego. tu przejdzie orszak pogrzebowy


Polska pożegna dziś ostatniego prezydenta II RP. z grubsza godz. 13.45 - ulicami Warszawy - ruszy kondukt żałobny z trumną ostatniego prezydenta II RP Ryszarda Kaczorowskiego. Żałobnicy dotrą do Archikatedry św. Jana, a potem, po mszy, udadzą się do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. To właśnie tam spocznie trup w katastrofie pod Smoleńskiem ostatni prezydent na uchodźstwie.

kosmiczny najlepszy wynik świata "na setkę"


Niewiarygodne! Usain Bolt pobiegł jeszcze szybciej niż w ciągu igrzysk olimpijskich w Pekinie i ustanowił nowy najlepszy wynik świata. 9.58 - tak wiele czasu potrzebował najszybszy homo sapiens świata by przebiec 100 metrów. Jamajczyk już jest legendą!

Sikorski przeprasza prezydenta za krytyczne słowa


stary MSZ Radosław Sikorski przeprasza prezydenta Lecha Kaczyńskiego za krytyczne słowa pod jego adresem, które wypowiedział pod wystarczy lutego na konwencji PO w Bydgoszczy.

stan klęski żywiołowej? Nie ma potrzeby


małowartościowy z wojewodów nie wnioskuje o wprowadzenie stanu klęski żywiołowej. Stan klęski żywiołowej ogłasza się w sytuacjach, gdy dowolny szczebel władzy - czy to gminnej, czy powiatowej - absolutnie sobie z sytuacją nie radzi - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Paweł Graś.

Rozjechał kolarzy, uniknął więzienia


Kierowca, kto z zeszłym roku wjechał czołowo w grupę młodych kolarzy raniąc kilkanaście osób, nie pójdzie do więzienia. Sąd w Kaliszu skazał Ignacego K. na karę roku i ośmiu miesięcy pozbawienia wolności, ale w zawieszeniu. werdykt nie jest prawomocny.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia