Niższa marża kredytu za konto? Uwaga, to pułapka


Banki: obniżymy ci marżę kredytu hipotecznego. Załóż wręcz przeciwnie rachunek rozliczeniowy i przelewaj wynagrodzenie. To przypuszczalnie być pułapka.

- Ubolewam, że polscy przedsiębiorcy jeżdżą do Tunezji wyłącznie jako turyści. Postaram się, by zaczął przyświecać im i cel biznesowy - zapowiada nasz wyraziciel w tym kraju Krzysztof Olendzki. Ekonomiści rynkowi spodziewali się że będzie to wzrost o 2,5 proc., przy 2,5 proc. we wrześniu. Eksperci Międzynarodowej Agencji Energetycznej (MAE) przeprowadzają m.in. w resorcie gospodarki przegląd polityki energetycznej. W efekcie pod dosyć tego roku ma stanąć powyżej 200-stronnicowy komunikat o polskiej energetyce - poinformował PAP Miłosz Karpiński z MG.Nie powstaną specjalne zakłady emerytalne, do których miały przenikać nasze oszczędności z OFE po przejściu na emeryturę - dowiedziała się Gazeta. Po raz drugi z mniej więcej i ósmy w hostorii klubu kielczanie najlepszą drużyna w Polsce! W trzecim meczu finału play off pokonali w Kwidzynie MMTS 36:32 po dwóch dogrywkach! grupa PZU osiągnęła w 2009 r. rekordowy plon netto w wysokości 3,76 mld zł, czyli o ponad 61 proc. więcej niż rok już - poinformował pryncypał PZU Andrzej Klesyk. Dodał, że następstwo ten będzie wybitnie nieznośny do powtórzenia w ciągu kilku najbliższych lat.

Od 20 października 2009 r. obowiązuje ustalony przy użyciu Ministerstwo Gospodarki rządowy program „Wspieranie prywatyzacji poprzez udzielanie poręczeń spółkom z udziałem pracowników i jednostek samorządu terytorialnego”. Główne cele programu to zaktywizowanie pracowników, zwiększenie zainteresowania samorządu terytorialnego udziałem w prywatyzacji oraz upowszechnienie własności obywatelskiej.



Sprzedając nieruchomości wykorzystywane w prowadzonej działalności gospodarczej, powinno się z tego tytułu pokazać intrata z tego źródła. Jest tak nawet w sytuacji, gdy informacja posiadłość z firmy została wycofana. Sprawa wygląda inaczej w przypadku nieruchomości mieszkalnych. pierwsze miesiące przyszłego roku mogą być dobrym momentem na nabycie mieszkania, gdyż - zdaniem cytowanych z wykorzystaniem "Dziennik Gazetę Prawną" ekspertów - ceny nieruchomości coraz nie wzrosną. ubezpieczeniowy tyka chmielowa zarobił w pierwszym półroczu tego roku 2,3 mld zł. - W całym roku przypadkiem to być co więcej 4 mld zł - zapowiada boss PZU Andrzej Klesyk. chyba że się uda, będzie to rekordowy dobrodziejstwo w historii spółkiDługi lub krótki, w łupinach lub bez, biały, brązowy, złocisty, jaśminowy; na słodko, słono, ostro… Zastosowań ryżu, podobnie jak jego gatunków nie sposób policzyć. Jedno jest pewne, ryż jest najbardziej uniwersalnym i rozpowszechnionym zbożem, stosowanym we wszystkich kuchniach na całym świecie.


Helio miało 0,16 mln zł straty netto w I kw. r. obrot. 2009/2010, ubytek o 35,1% r/r


Złoty umacniał się dynamiczne we wtorek tudzież w środę. Kurs euro-złotego wyniósł w czwartek na otwarciu 4,1300. Zdaniem analityków, powrót krajowych inwestorów prawdopodobnie dać znak do odreagowania i osłabienia się złotego w okolice 4,15-20 za euro. W czwartek nie powinno dojść do większych zmian rentowności krajowych obligacji.

Czesi kupują mniej. Sprzedaż detaliczna ciągle spada


urząd przeciętny w Pradze podał, że sprzedaż detaliczna w Czechach spadła o 4,9 proc. rok do roku.

GUS: Inflacja wyniosła 3,1% r/r w październiku wobec oczekiwanych 3,2%


Proces starzenia się pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady. Widząc to tracimy pewność siebie. W naszych głowach pojawia się impuls o chirurgii plastycznej. pożądane byłoby wtedy pomyśleć alternatywne rozwiązanie.

Chińczycy: długi Europy mogą zahamować ożywienie na świecie


Chiny i USA powinny wzmocnić ekonomiczną stabilność i koordynację polityczną, żeby walczyć z zagrożeniami dla ożywienia gospodarczego, które płyną z obciążonej długami Europy - powiedział chiński minister finansów Xie Xuren.

UE. Zgoda ws. unijnego nadzoru finansowego


Ministrowie finansów krajów Unii Europejskiej, obradujący w środę w Brukseli, porozumieli się w sprawie ustanowienia nowych organów europejskiego nadzoru finansowego, które UE wprowadza w odpowiedzi na kryzys - dowiedziała się PAP ze źródeł dyplomatycznych.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia