ZIO 2018 - zamknięto listę zgłoszeń


Monachium, francuskie Annecy i południowokoreańskie Pyeongchang będą ubiegać się o organizację zimowych igrzysk olimpijskich w 2018 roku - poinformował MKOl. W poniedziałek minął termin zgłaszania kandydatur.

Hiszpański piłkarz Fernando Torres oświadczył, że chce pozostać w Liverpoolu na kolejny sezon. "Moje punkt jest w Liverpoolu, moje miejsce jest w Anglii" - napisał na swojej stronie internetowej. 29-letni Olivier Rochus, kto przez z grubsza dekadę był najniższym tenisistą grającym w ATP Tour, zamierza nabiec na igrzyskach w Londynie w 2012 roku. chyba że mu się uda zakwalifikować, będzie to jego trzecia olimpiada w karierze. tarapaty mięśniowe Andresa Iniesty wykluczą go z gry w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów przeciwko Arsenalowi Londyn. Pomocnik FC Barcelona urazu nabawił się w sobotnim meczu z RCD Mallorca.nad 80 osób, w tym mnogość dzieci, zginęło w wyniku eksplozji samochodu-pułapki na targowisku w Peszawarze na północnym zachodzie Pakistanu - poinformowała przedstawicielstwo Reutera, powołując się na pakistańskie służby medyczne. Według różnych źródeł, rannych zostało 100-150 osób. Samatha Geimer, z którą Roman Polański odbył uprawianie miłości seksualny, jak ta miała 13 lat, najwyraźniej ma dość sprawy sprzed 30 lat. Jej adwokat złożył do sądu apelacyjnego w Kalifornii wniosek o umorzenie sprawy karnej przeciw reżyserowi. Trzykrotna medalistka 21. Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk rozpoczyna w środę kolejną batalię, której celem jest zdobycie wszystkich kryształowych kul Pucharu Świata.

Ukraińska milicja zatrzymała w główny punkt Lwowa dwóch Polaków, którzy na ulicy sprzedawali przechodniom medyczne maski ochronne - podał portal informacyjny Zaxid.net.

eksponent polski Marcin Wasilewski, który 30 sierpnia w wyniku ataku pomocnika Standardu Liege Axla Witsela doznał podwójnego otwartego złamania nogi przyznał, że ma nadzieję, że na jego przykładzie piłkarski faktyczność mógł się czegoś nauczyć. Mniejszościowy rumuński rząd Emila Boca upadł we wtorek, przegrawszy w parlamencie głosowanie nad wnioskiem o głosowanie nieufności.

Wielogodzinne rozmowy Partii Konserwatywnej natomiast Liberalnych Demokratów na temat utworzenia nowego rządu nie przyniosły w niedzielę porozumienia. ustalenia będą kontynuowane w poniedziałek. Grzegorz latko spędzi swoje 60. urodziny, które przypadają w czwartek, w Nyonie. Następnego dnia w szwajcarskim mieście odbędą się obrady Komitetu Sterującego UEFA ds. Euro 2012. Z rodziną stary PZPN uczcić będzie dopiero w sobotę. nowy szef rządu Wielkiej Brytanii David Cameron zapowiedział dziś, że populacja będą musieli zatwierdzić drastyczne oszczędności. W przeciwnym wypadku kraj przypadkiem albowiem podzielić los Grecji, która stanęła na krawędzi bankructwa.jankeski Sąd Najwyższy po raz drugi zatwierdził karę śmierci orzeczoną dla neonazisty, kto w 1983 r. zamordował trzy osoby i tłumaczył swój impreza nienawiścią do Żydów, Murzynów i homoseksualistów. Z tajnych do tego czasu dokumentów na rzecz amerykańskiego senatora Edwarda Kennedy'ego, opublikowanych za pośrednictwem FBI, wynika, że zmarłemu w sierpniu ub.r. politykowi grożono śmiercią co więcej pięć lat po tym, gdy w 1980 roku kandydował na prezydenta. Chwile grozy przeżyli piłkarze klubu prezes rady ministrów League Stoke City, wracający z meczu 4. rundy Pucharu Ligi Angielskiej z Portsmouth. Samolot, którym podróżowali w środowy poranek, musiał awaryjnie lądować.

deformacja warty na Wyspach


stronnictwo Konserwatywna Davida Camerona może wyliczać na 307 miejsc w Izbie Gmin, a blok Pracy premiera Gordona Browna na 255 - to wyniki exit polls po wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. Żadnej w głównych partii nie udało się utrzymywać się absolutnej większości 326 głosów w 650-osobowej Izbie.

WTA Madryt: Radwańska zagra ze Schnyder


Rozstawiona z numerem dziewiątym Agnieszka Radwańska zmierzy się ze szwajcarską tenisistką Patty Schnyder w 1/8 finału turnieju WTA Tour rozgrywanego na kortach ziemnych w Madrycie (z pulą nagród 4,5 mln dol.).

Nastula o Najmanie, "Pudzianie" i karierze w MMA


- ewidentnie Najman poprawnie się sprzedaje. To jest tak, że niektórzy lubią być w dziewiczy szeregu i rzec byle co, tylko by powiedzieć i znajdywać się w jakiś tam gazetkach, chociaż są też tacy, co nie przepadają za tym i nie pchają się na siłę do pierwszego szeregu - mówi legendarny lokalny dżudok i zawodnik MMA, Paweł Nastula.

Malediwy: posiedzenie gabinetu... pod wodą


Rząd Malediwów, wyspiarskiego państwa na Oceanie Indyjskim, odbył posłuchanie około sześć metrów pod wodą, aby w ten sposób podkreślić niebezpieczeństwo globalnego ocieplenia klimatu.

Adamek: Rośnie zamiłowanie boksem w Polsce


Tomasz Adamek przygotowuje się w Houston do zbliżającej się wielkimi krokami walki z Chrisem Arreolą. Do pojedynku, kto ma być przepustką do walki o pas mistrza świata, dojdzie już 24 kwietnia.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia