Odchudzony Samuel Peter znokautował Aguilerę


Odchudzony Samuel Peter (34-3, 27 KO) nie dał najmniejszych szans ostatniemu pogromcy Olega Maskajewa, Nagy Aguilerze (15-3, 10 KO) nokautując go już w drugiej rundzie.

Skoczek, którego spadochron złożył się podczas skoku, spadł w czwartek przy użyciu grań domu do mieszkania; przeżył upadek, ale zmarł w przyszłości z powodu odniesionych obrażeń - poinformowała Federalna Agencja Lotnictwa USA (FAA). Odebranie prezydentowi pepik Vaclavowi Klausowi wynikających z konstytucji uprawnień ratyfikacyjnych zaproponowała wiceprzewodnicząca Senatu Alena Gajduszkova. Zdaniem tej znanej oponentki Klausa jest dozwolone by się do tego posunąć, o ile niezachwianie wzbraniał się podpisać Traktat Lizboński. Działacz ruchu antyaborcyjnego, który - w imię obrony nienarodzonych - zastrzelił lekarza aborcjonistę, został w piątek modny za winnego zabójstwa z premedytacją.Somalijscy piraci uwolnili po otrzymaniu okupu masowiec bandery panamskiej, porwany pod dosyć tego grudnia ubiegłego roku na wysokości Seszeli - poinformowały władze morskie w Nairobi. edytor prezes katolickiego włoskiego dziennika "Avvenire" Dino Boffo złożył dymisję podkreślając, że jest ona "nieodwołalna" i "ze skutkiem natychmiastowym". Zrezygnował jednocześnie z trzech stanowisk - szefa gazety, a także dyrektora katolickiej stacji telewizyjnej TV2000 i sieci katolickich rozgłośni. Rośnie kwota ofiar ataku terrorystycznego na pociąg pasażerski "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg. W nocy z niedzieli na poniedziałek zmarła z trudem ranna w zamachu kobieta. W sumie piątkowej katastrofie zginęło 26 osób.

Pełne lotniska z powodu uciekających turystów, puste plaże i kieszenie właścicieli pensjonatów turystycznych na meksykańskiej części Półwyspu Kalifornijskiego. To wszystko pokłosie nadciągającego huraganu.

Andrzej Gołota, głośny bodajże każdemu bokser wagi ciężkiej, wystąpił ostatnio razem z rodziną w ogłoszeniu biura informacji publicznych (ang. public service announcement - PSA), dodając swoje nazwa rodowa do co chwila dłuższej listy znanych Amerykanów, którzy nagrali ogłoszenia na kwestia usług publicznych, w celu poparcia Spisu Ludności 2010. Leo Beenhakker powołał 31 zawodników do szerokiej kadry reprezentacji narodowej na mecze kwalifikacyjne do mistrzostw świata 2010 Polska - Irlandia Północna i Słowenia - Polska, które rozegrane zostaną 5 września o godz. 20:30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie i 9 września o godz. 20:45 w Mariborze.

Co najmniej pięć osób zginęło w nocy z środy na czwartek w południowo-wschodnim Egipcie, gdy nieznani sprawcy ostrzelali tłum Koptów opuszczających kościół po wigilijnym nabożeństwie - powiadomiło egipskie ministerium spraw wewnętrznych. W rocznicę masakry Gwardii Szwajcarskiej z 1527 roku, w Watykanie odbyła się świętowanie zaprzysiężenia nowych nabytków w szeregach tej elitarnej formacji. W sumie przysięgę na oddanie papieżowi aż do "poświęcenia swego życia" złożyło 30 żołnierzy i nowy zastępca komendanta Gwardii. Nie ma powodów do obaw, że stadion w Charkowie nie będzie gotowy na przyjęcie uczestników finałów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku organizowanych przez Polskę i Ukrainę - uważają dziennikarze połączony austriackiemu klubowi Sturm Graz, który w czwartek rozegra spotkanie eliminacyjny Ligi Mistrzów z miejscowym Metalistem."Transseksualiści i homoseksualiści nie wejdą do Królestwa Niebieskiego", oznajmił, posiłkując się św. Pawłem, meksykański purpurat Javier Lozano Barragan. Od odwołania 29 lotów z Londynu rozpoczął się czterodniowy strajk personelu pokładowego linii lotniczych British Airways. Brytyjski spedytor zapewnia jednak, że obędzie się bez poważnych zakłóceń w harmonogramie przelotów. Fiński kierowca Mikko Hirvonen (Ford Focus) wycofał się z Rajdu Jordanii, eliminacji mistrzostw świata. Na pierwszym piątkowym odcinku specjalnym ubiegłoroczny wicemistrz proszek wypadek, w którym urwał lewe przednie koło. Tym samym nie powtórzy sukcesu z 2008 r.

KE: rewolucyjne zmiany w spadkach zagranicznych


Rewolucyjne zmiany w przepisach dotyczących spadków zagranicznych zaproponowała w środę komisja Europejska. By uprościć sukcesja majątku za granicą, KE chce wprowadzić zasadę, że rozstrzygające będzie akt prawny ostatniego miejsca zamieszkania zmarłego - bodajże że on sam postanowi inaczej.

Turniej ATP w Walencji: Krecz Tsongi


Jo-Wilfried Tsonga w spotkaniu pierwszej rundy halowego turnieju z cyklu ATP Tour tenisistów w Walencji (pula nagród 2,019 mln dolarów) z Rosjaninem Michaiłem Jużnym zrezygnował z gry w trzecim secie.

Opóźnienia na portugalskich lotniskach z powodu strajku


Personel naziemny obsługujący portugalskie linie lotnicze TAP rozpoczął w piątek dwudniowy strajk generalny, powodując opóźnienia na portugalskich lotniskach.

Czesi chcą aranżować zawody wyścigowe o GP F1


Właściciel czeskiego zespołu rajdowego Toni Charouz rozmawia obecnie z niemiecką serią wyścigową DTM o przyznaniu organizacji jednego z wyścigów blisko Pragi. Ambicje Czechów sięgają acz dalej, albowiem nie wykluczają oni, że chcieliby w przyszłości zorganizować jedną z eliminacji mistrzostw świata F1.

Białorusini obejrzą "Katyń"


O 14.30 czasu polskiego (15.30 czasu lokalnego), w czasie gdy w Krakowie odbywają się uroczystości, pierwszy program białoruskiej telewizji państwowej rozpoczął emisję "Katynia" Andrzeja Wajdy. Prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka, kto nie przyjechał do Polski, wspomnienie ofiar katastrofy pod Smoleńskiem uczcił w archikatedrze Najświętszej Marii Panny w Mińsku.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia