Jak capnąć toyotę?


Czy to się w życiu nie skończy - najpewniej takie westchnienie unoszą się w tym momencie w siedzibie Toyoty.

Już od dzień dzisiejszy autostradą A4 będzie wolno potrącić ze stolicy Małopolski, przez Śląsk i Wrocław, do granicy z Niemcami. Na trasie Warszawa-Kraków w Kostomłotach (Świętokrzyskie), doszło dziś rankiem do strasznego wypadku. U nieco ponad jednego proc. kierowców przebadanych w Polsce w ciągu ostatnich dwóch lat w ramach programu DRUID stwierdzono stężenie alkoholu przekraczające do przyjęcia limit.futbolówka nożna to taka gra, w którą grają wszyscy, niektórzy ano znakomicie, ale na końcu każdorazowo wygrywają Niemcy. BMW zapowiedziało wprowadzenie kolorowych znaczków - informuje moto.pl. Z pomocą koloru marka na samochodach BMW będziesz mógł zdemaskować swoje preferencje polityczne. wszelako ekolodzy straszą nas globalnym ociepleniem i widmem rozpalonych słońcem tropikalnych plaż Bałtyku, przyroda nie daje się ogłupić. Zimna i nieubłagana robi swoje.

Nie jest lekko. w zasadzie w Stanach Zjednoczonych dekoniunktura płatniczy poczynił straszliwe spustoszenia w branży motoryzacyjnej.

Nie ma szans na wybudowanie 2,1 tys. km tras szybkiego ruchu do Euro 2012. Po prologu i dwóch odcinkach specjalnych Rally del Salento, trzeciej rundy rajdowych mistrzostw Włoch, Robert Kubica jadący Renault Clio S1600 prowadzi w klasie A6.

Będą drakońskie kary za wjeżdżanie samochodami na wały w celu oglądania przybierającej rzeki - zapowiedział w czwartek wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski. Na warszawskich ulicach pojawiły się pierwsze taksówki rodem z... Londynu. Mocny, dwulitrowy napęd turbo, kłowa skrzynia biegów, obniżone zawieszenie, klatka bezpieczeństwa, odcięcie prądu i wbudowany system gaśniczy.Pracownicy z zakładów Opla z całej Europy protestują przeciwko planowanemu zamknięciu należącej do tej firmy fabryki w Antwerpii. Tego jeszcze nie grali. Były już pojazdy na gaz ziemny, wodór, energię elektryczną a nawet gaz powstający z rozkładu drewna (prace nad tą technologią zaczęli Niemcy w czasie II wojny światowej), ale nikt nie widział jeszcze samochodu napędzanego? kawą. Do Wielkiej Brytanii, która jest kolejnym europejskim krajem, biorącym udział w testach drogowych elektrycznie napędzanego auta Mitsubishi i-MIEV, przypłynęło przed chwilą z Japonii pierwszych 25 egzemplarzy tego modelu w wersji z kierownicą po prawej stronie.

Mam W201 i jestem bezpośredni


(...) posiadam mercedesa W201 z 1987 roku i ma na liczniku 430 tys. km. i był z wykorzystaniem 21 (!) lat BEZWYPADKOWY. (*)

Marks by się ucieszył...


Pracownicy z zakładów Opla z całej Europy protestują przeciwko planowanemu zamknięciu należącej do tej firmy fabryki w Antwerpii.

Banknoty fruwały na drodze


Kierowca na drodze w niemieckiej Hesji zauważył w toku jazdy fruwające banknoty. Część przyczepiała mu się do szyby samochodu. Zatrzymał się i uzbierał... 20 tysięcy euro.

1 202 euro rabatu na nowe auto


W Rosji rusza od poniedziałku program złomowania starych samochodów w zamian za wybór zakupu ze zniżką nowego wozu wyprodukowanego w kraju, dokąd gałąź automobilowy poważnie ucierpiał w następstwie kryzysu.

Sportowcy - złodzieje


Trzech polskich kajakarzy juniorów, uczestniczących w zgrupowaniu w Sabaudii w pobliżu Rzymu, ukradło samochód i podczas szaleńczej jazdy po okolicy spowodowało wypadek.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia