Miliardy smsów przywitały Rok Tygrysa


Mieszkańcy Chin wysłali sobie w ubiegłym tygodniu na dziewiczy Rok, Rok Tygrysa, 23 miliardy sms-ów - poinformowała prasa, powołując się na źródła w Ministerstwie Przemysłu i Technologii Informatycznych.

Artur Minasjan, trzykrotny rzecznik Armenii, będzie w rundzie wiosennej piłkarzem... drugoligowej Resovii Rzeszów - poinformował boss klubu Aleksander Bentkowski. terrorysta dostępny za brutalne ataki w Bombaju w listopadzie 2008 roku zasługuje na karę śmierci - uznał indyjski sąd. niemczyzna rząd z zadowoleniem przyjął decyzje Szwecji i Finlandii, które wydały zgodę na budowę Gazociągu Północnego po dnie Morza Bałtyckiego.Radosław Majewski fajnie zaaklimatyzował się w Nottingham Forest. Jak poinformowały angielskie media 144-letni klub z angielskiej Championship zamierza posłużyć się z opcji pierwokupu i podpisywać z reprezentantem polski ostateczny kontrakt. Rewolucyjne zmiany w polityce zagranicznej Wenezueli. Władze tego kraju zdecydowały się deportować osiemnastu Hiszpanów oskarżonych o kontrabanda i posiadanie narkotyków. Co najmniej 12 osób zginęło, a 40 zostało rannych w niedzielę w Bagdadzie, w wybuchu kilku bomb podłożonych w pobliżu banku centralnego. Irackie siły bezpieczeństwa twierdzą, że za atakiem stoi skład terrorystyczna, która chciała podpieprzyć bank.

Polscy ratownicy wracają ze zniszczonego trzęsieniem ziemi Haiti. Rządowy aeroplan z ciężką grupą poszukiwawczo-ratowniczą ma wylądować na wojskowym lotnisku Okęcie pomiędzy godziną 15 a 16 w sobotę.

brak amerykańskiego budżetu federalnego w roku finansowym 2008/2009, który zakończył się z końcem września br., osiągnął rekordowy stan 1,42 bln dolarów, tzn. wyniósł prawie 10 proc. produktu krajowego brutto (PNB) - poinformował w piątek Departament Skarbu w Waszyngtonie. Pogarsza się przypadek w stolicy Haiti Port-au-Prince. Agencje informują o sporadycznych odgłosach strzałów. pośród ludzi narasta rozpacz - pomoc dociera za bardzo wolno, a na ulicach permanentnie leżą tysiące rozkładających się zwłok.

Liderzy trzech największych partii politycznych ostro spierali się w ostatniej przedwyborczej, telewizyjnej debacie na tematy gospodarki, podatków, imigracji i oświaty. "Prostacka agitacja przeciwko papieżowi i przeciw katolikom"- tak watykański diariusz "L'Osservatore Romano" zatytułował artykuł o deklaracjach poparcia i solidarności biskupów z Benedyktem XVI, krytykowanym w związku ze skandalem pedofilii wśród księży. Niż "Daisy" (Stokrotka), kto nadciągnął znad Morza Śródziemnego, przyniósł badawczy przystęp zimy w Niemczech. Śnieżyce i wiatr wiejący z prędkością stu kilometrów na godzinę spowodowały harmider komunikacyjny. Na północy kraju zamknięto szkoły, a punkt programu wiosek jest odcięta od świata.komitet dyscyplinarna Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA) ukarała selekcjonera Argentyny Diego Armando Maradonę dwumiesięczną dyskwalifikacją i grzywną w wysokości 25 tysięcy szwajcarskich franków za niesportowe i wulgarne behawior po meczu Argentyna - Urugwaj. Władimir Łoginow zrezygował w pierwszy dzień tygodnia z funkcji prezesa Rosyjskiej Federacji Biegów Narciarskich (FLGR). To kolejna dymisja w tamtejszym sporcie po nieudanym występie w igrzyskach olimpijskich w Vancouver. Artur Nogal (Marymont Warszawa) zdobył w sobotę w Moskwie złoty odznaczenie mistrzostwach świata juniorów (do lat 19) w łyżwiarstwie szybkim w wyścigu na 500 metrów. plus w drugim wyścigu Nogal był najlepszy, a następstwo 35,73 jest rekordem własny juniorów.

Walki na ulicach, ludzie chodzą z nożami i młotkami


przypadek na dotkniętym przez trzęsienie ziemi Haiti staje się co chwila bardziej napięta. Brakuje żywności i wody, a korespondenci donoszą o ulicznych walkach pośrodku wygłodniałymi mieszkańcami. Po mieście krążą bandy szabrowników, szukające w gruzach cennych rzeczy. Zdaniem komentatorów, najbliższe godziny zdecydują czy na wyspie zapanuje kompletny chaos i bezprawie.

Devils pokonali Sharks 4-3 w hicie NHL, Lightning od 2-1 do 2-7


Najlepsza hokejowa związek świata NHL ostro ruszyła po przerwie na igrzyska. We wtorek rozegrano aż tuzin meczów. W najciekawszym New Jersey Devils pokonali na wyjeździe San Jose Sharks 4-3. Koszmarny wieczór przeżyli kibice Tampa Bay Lightning. Ich całokształt w fatalnym stylu przegrał czwarty mecz z rzędu.

Milion worków z piaskiem strzeże Fargo


Zalane drogi, gadka szmatka przelewająca się za pomocą wały i milion worków z piaskiem. Władze Północnej i Południowej Dakoty w Stanach Zjednoczonych zmagają się z powodziami. W umacnianie wałów i ustawianie zapór z worków z piaskiem zaangażowali się mieszkańcy.

Będzie II tura wyborów, talibowie grożą przemocą


Druga tura wyborów prezydenckich w Afganistanie odbędzie się obok wycofania się jednego z dwóch kandydatów, Abdullaha Abdullaha - oznajmił dzień dzisiejszy makler komisji wyborczej. co więcej talibowie zagrozili przemocą, jeżeli dojdzie do głosowania.

Państwa UE gotowe ratyfikować układ stowarzyszeniowy z Serbią


Szefowie dyplomacji UE opowiedzieli się za ratyfikacją Układu o Stabilizacji i Stowarzyszeniu z Serbią, podpisanego warunkowo coraz w kwietniu 2008 r. do dziś dnia ratyfikację blokowała niedostateczna współpraca Belgradu z trybunałem haskim.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia