Neonaziści i antyfaszyści w rocznicę bombardowań


Na ulicach Drezna w 65. rocznicę bombardowania miasta przy użyciu aliantów pojawili się antyfaszyści i neonaziści. choć sytuacja mogła groźnie się rozwinąć, nie doszło do większych incydentów.

kwartet osoby zginęły, a co najmniej sześć zostało rannych w wyniku ataku rakietowego w Peszawarze na północy Pakistanu. Ofiary to prototyp z dziećmi. Dla miłośników szybkich i pięknych samochodów to tragedia. Bugatti Veyron, którego wartość sięga nawet dwóch milionów dolarów, wpadło do jeziora. zdarzenie zarejestrowali przypadkowi świadkowie, a błona fotograficzna umieścili w internecie. Zrobił furorę - w ciągu dwóch dni obejrzało je ponad 350 tysięcy osób. W zdrowym ciele zdrowy morale - tę maksymę wzięli sobie bardzo do serca uczniowie w Korei Południowej, którzy dobrowolnie wybrali się na ćwiczenia dla żołnierzy piechoty morskiej. wśród ćwiczeń: stanie prawie nago na mrozie.Zamachu w moskiewskim metrze na stacji Łubianka dokonała pochodząca z Dagestanu Mariam Szaripowa - poinformowała we wtorek filia ITAR-TASS powołując się na sztab operacyjny Narodowego Komitetu Antyterrorystycznego (NAK). już podano identyczność zamachowczyni ze stacji ogród Kultury. Ali Agca może przyjechać do Watykanu, by pomodlić się obok grobie Jana Pawła II - oświadczył, gdy turecki terrorysta został zwolniony z więzienia pod Ankarą, przewodniczący Papieskiej Rady Iustitia et Pax (Sprawiedliwość i Pokój) kardynał Peter Kodwo Turkson. Nie tak dawno Błażej Augustyn był za chuchrowaty na Legię Warszawa. W niedzielny wieczór zadebiutował w rozgrywkach Serie A w meczu Catanii Calcio z Sampdorią (1:2). W debiucie został ukarany czerwoną kartką!

bitwa Rafała Jackiewicza z broniącym tytułu Dejanem Zaveckiem o mistrzostwo świata organizacji IBF w wadze półśredniej odbędzie się w Słowenii. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

aktualny sezon jest jednym z najlepszych w historii występów piłkarzy Realu Madryt w lidze hiszpańskiej. W sobotę pokonali Sporting Gijon 3-1, a w tabeli są liderami - 68 pkt. przenigdy wcześniej, po 27 kolejkach rozgrywek, nie mieli takiego dorobku punktowego. Z życzeniami "leć Adam, leć" odleciał w pierwszy dzień tygodnia z Warszawy do Vancouver na swe czwarte zimowe igrzyska "Orzeł z Wisły". Małysz, zdobywca dwóch medali olimpijskich w 2002 roku, ma nadzieję, że powiększy ten twórczość choć o jeszcze jeden krążek.

Aresztowano mężczyznę podejrzewanego o celowe skażenie przed dwoma laty eksportowanych z Chin do Japonii pierożków. zdarzenie ten doprowadził wówczas do spięcia na linii Pekin-Tokio i podkopał wiarygodność chińskich eksporterów. Brytyjski sąd zgodził się, aby aresztowany na początku marca w Londynie były członek Prezydium Bośni i Hercegowiny (BiH) z czasów wojny Ejup Ganić, ścigany serbskim listem gończym, wyszedł z aresztu za kaucją. Marcin Matkowski i Amerykanka Lisa Raymond awansowali do ćwierćfinału gry mieszanej w wielkoszlemowym turnieju tenisowym US Open (z pulą nagród 21,6 mln dol.).Szefowie Pentagonu poparli we wtorek dymisjonowanie zasady, na mocy której z sił zbrojnych USA zwalnia się jawnych gejów. Podkreślili jednak, że deformacja przepisów w tej sprawie wymaga czasu. Jenson Button, który w niedzielę w Sao Paulo wywalczył tytuł mistrza świata Formuły 1 chciałby zostawać na ewentualny sezon w zespole Brawn GP-Mercedes. Brytyjczyk dodał, że wciąż negocjuje warunki kontraktu na przyszły rok ze swoim dotychczasowym teamem. ostatkiem sił otwarto w zeszłym tygodniu wieżę Chalifa (Burj Khalifa) w Dubaju, która ma "zaledwie" 828 metrów, a już saudyjski książę, miliarder Al-Walid bin Talal ogłosił, że należący do niego Kingdom Holding chce zainwestować w budowę drapacza chmur o rekordowej wysokości 1000 metrów.

dosyć tego bojkotu albańskich parlamentarzystów


Opozycyjna Albańska stronnictwo Socjalistyczna (PSSh) zakończyła nad półroczny bojkot parlamentu, w którym ma niejako połowę deputowanych. przeciwdziałanie twierdzi, że prezes rady ministrów Sali Berisha zapewnił sobie zwycięstwo 28 czerwca fałszując następstwo wyborów.

Bright wywalczyła "złoto" dla Australii!


Australijka Torah Bright zdobyła złoty odznaczenie w snowboardowej rywalizacji w halfpipe podczas igrzysk olimpijskich w Vancouver. W pierwszym przejeździe finału dwukrotnie upadła, ale w drugim okazała się bezkonkurencyjna dla rywalek.

Lekkoatletyczne MŚ - skład reprezentacji Polski


czterdziestka osiem osób liczy ostatecznie lekkoatletyczna przedstawicielstwo kraju na 12. czempionat świata w Berlinie (15-23 sierpnia). Do startu w zawodach Polski Związek Lekkiej Atletyki zgłosił 25 zawodniczek i 23 zawodników.

"Przyszłośc Ukrainy zależy od reform"


To nie porozumienie o przedłużeniu dzierżawy bazy czarnomorskiej jest zagrożeniem dla suwerenności Ukrainy. Ten tok jest odwracalny - zgodnie uznali goście "Horyznotu" TVN24 Jerzy Pomianowski i Paweł Zalewski. Ich zdaniem o przyszłości Ukrainy zadecydują reformy, jakich potrzebuje ten kraj, tudzież wsparcie ze strony Unii Europejskiej i instytucji międzynarodowych.

Australijski bobsleista trafił do szpitala


29-letni australijski bobsleista Duncan Harvey trafił w środę późnym wieczór do szpitala po wypadku, jakiego doznał na torze Whistler w czasie pierwszego treningu przed zmaganiami o medale igrzysk w Vancouver.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia