Założyła wszystko, co ukradła


W ręce słupskich policjantów wpadła 49-letnia kobieta, która w jednym z lokalnych marketów próbowała drapnąć drobne artykuły spożywcze. podczas jej przeszukania okazało się, że ubrana była na cebulkę w rzeczy ukradzione godzinę wcześniej w innym sklepie.

Wiktor Juszczenko srogo wykluczał możliwość przedłużenia stacjonowania Floty Czarnomorskiej na Krymie po roku 2017. Jego następca, Wiktor Janukowycz, sugeruje, że Kijów prawdopodobnie przekształcić zdanie. Nie ma takiej prawnej siła - twierdzi Prokuratura Generalna. To kontrakcja na pytanie ministra sprawiedliwości, jaki pytał o opcja powołania wspólnego polsko-rosyjskiego zespołu śledczego prowadzącego ruch w sprawie katastrofy w Smoleńsku. wyprawa do lunaparku omal nie zakończyła się tragicznie. W Pobierowie w woj. zachodniopomorskim na przestrzeni zabawy na karuzeli ranne zostały dwie osoby: 46-letnia pani i 51-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej zerwało się metalowe mocowanie.Hinduscy doktorzy poinformowali, że w wyniku epidemii zapalenia mózgu w północnej części Indii zmarło 130 osób – informuje serwis CNN. Ośmiomiesięczny chłopczyk, syn multimilionera Richarda Kremera, dyrektora Kremer Signs, zmarł po tym, jak wypadł z hotelowego balkonu. tragedia miała lokalizacja na Sardynii, w pierwszym dniu rodzinnego wypoczynku we Włoszech - podaje "Daily Mail". - W trzecim kwartale ubiegłego roku banki zaczęły lekko obniżać spready walutowe, czyli różnicę miedzy ich kupnem a sprzedażą - podała Komisja Nadzoru Finansowego. Eksperci uważają jednak, że obniżki są zbyt małe, by klienci spłacający kredyty walutowe mogli je w istocie odczuć.

Ustalenie trybu i harmonogramu pracy w najbliższych tygodniach to główne tematy wtorkowego posiedzenia prezydium "hazardowej" komisji śledczej.

Kto bada katastrofę prezydenckiego samolotu w Smoleńsku? sprawozdawca "Polski i Świata" dotarł do dokumentu, jaki powołuje komisję ds. badania wypadków lotniczych. lecz komisja jest niezależna, ale od kilku dni podlega premierowi. Ta tragiczna mroczny żniwiarz ujawniła krocie spraw niezwykłych, ukazała nowe oblicze polskiego narodu, jaki przypadkiem ma i wady, ale zobaczyliśmy i dotknęliśmy po prostu, jak wielkie ma czerwień - powiedział na zakończenie mszy żałobnej w intencji ofiar katastrofy pod Smoleńskiem prowadzący Konferencji Episkopatu krajowy abp Józef Michalik. cześć skończyło się ok. 15.30.

W Grecji rozpoczął się proces policjanta oskarżonego o zastrzelenie w grudniu 2008 r. 15-letniego uczestnika demonstracji w Atenach. Po tym zdarzeniu doszło do wielodniowych, gwałtownych zamieszek w greckich miastach. Pakistańska prywatna TV AAJ pokazała w sobotę nagranie wideo, pokazujące - jak podała - Jordańczyka al-Balawiego, podwójnego agenta, który zabił 31 grudnia w Afganistanie 7 agentów CIA. Towarzyszy mu na nagraniu lider talibów pakistańskich Hakimullah Mehsud. Na cmentarzu w podwarszawskich Ząbkach pochowano w środę funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu, płk. Jarosława Florczaka, który zginął 10 kwietnia w katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. w czasie wyjazdu do Katynia płk Florczak nadzorował akcję BOR. W pogrzebie uczestniczył Aleksander Kwaśniewski, list z kondolencjami przysłał Lech Wałęsa.Sanofi-Aventis SA, wytwórca szczepionek przeciw A/H1N1, wycofuje cztery partie swoich specyfików przeznaczonych dla małych dzieci. wytwórca i amerykańskie władze przekonują, że szczepionki są bezpieczne, jakkolwiek malutko skuteczne. Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad powiedział we wtorek, że idea irańskiego programu nuklearnego została rozwiązana i nie ma potrzeby rozmów z Zachodem na ten temat. Dodał, że Zachód nie prawdopodobnie izolować jego kraju. nie później niż w środę ma zostać mieszany wniosek posłów PiS do Trybunału Konstytucyjnego o eksperyment zgodności zapisów traktatu lizbońskiego z Konstytucją RP - powiedział "Naszemu Dziennikowi" pos. Antoni Macierewicz (PiS).

Zabił nauczyciela, bo "był źle traktowany"


23-letni zabójca nauczyciela w szkole w niemieckim Ludwigshafen zeznał policji, że dokonał zabójstwa, bo nauczyciel, którego zaatakował, proch go niepomiernie źle traktować.

Bułgaria: rekordowe "upały" w środku zimy


W 12 bułgarskich miastach odnotowano w sobotę rekordowo wysokie temperatury. W Welikim Tyrnowie na północy kraju termometry pokazywały aż 23,6 stopnia Celsjusza.

Co za finisz! Lach ma order


21-letni Adam Kszczot potwierdził własny znaczny talent. Po pasjonującym finiszu biegu na 800 metrów polski średniodystansowiec wyprzedził Sudańczyka i zdobył brązowy order lekkoatletycznych mistrzostw świata w katarskiej hali.

SLD chce doprowadzić do szaleństwa polską sioło


Władze SLD chcą, by notka Sojuszu pojawiali się w charakterze niespodziewani goście na dożynkach w swoich gminach. Po krótkim wystąpieniu mają się wmieszać w tłum i rzec z ludźmi - pisze "Dziennik".

Wypadek w Lubelskiem - dwoje osoby ranne


Po zderzeniu tira i samochodu osobowego w miejscowości Wronów (Lubelskie) mimo Puław, całkowicie zablokowana została w piątek podejście krajowa nr 12 Radom-Lublin. dwoje osoby zostały ranne.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia