Zaskakujące konsekwencja nadajścia zimy


Zasypani śniegiem Brytyjczycy coraz to częściej odwiedzają internetowe portale randkowe.

W pojedynkę walczył z brytyjską biurokracją i wygrał - po dwóch latach, przed Sądem Najwyższym w Edynburgu. Jeremiasz Kosiński stał się ofiarą łapanki szkockiej policji. Funkcjonariusze zakwestionowali ranga OC i bezprawnie odebrali Polakowi samochód. Jego wypadek tworzy precedens. - I wywoła lawinę pozwów podobnie skrzywdzonych obcokrajowców - oceniają komentatorzy. Lek, który obniża ciśnienie tętnicze krwi zapobiega demencji skuteczniej, niż początkowo przypuszczano - informuje "British Medical Journal". Katolicy odchodzą dziś jedno z najważniejszych świąt kościelnych - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. To jeden z 12 dni w roku, gdy obowiązuje łączny zakaz handlu. Zakupów nie zrobisz w centrach handlowych i większych sklepach. Otwarte będą jedynie apteki, sklepy w pobliżu stacjach benzynowych i te, gdzie posiadacz sam stanie za ladą.Kobiety wysoko lepiej, niż mężczyźni radzą sobie z zarządzaniem pieniędzmi, co może być dosyć zaskakujące dla panów oskarżających swoje małżonki o trwonienie rodzinnych finansów na buty i torebki. Wypowiedź premiera Donalda Tuska jest tak nadzwyczajnie niewiarygodna, że aż kabaretowa - stwierdził w programie "Kawa na ławę" Jacek Kurski z PiS, komentując w ten fortel radość szefa rządu z tego, że postscriptum PiS wracają do komisji hazardowej. - premier mówił szczerze. Bez posłów PiS mielibyśmy do czynienia z absurdalną sytuacją - bronił premiera orędownik rządu Paweł Graś. casus białogłowa Izy z Białegostoku, która została zwolniona z pracy z powodu ciąży, zbulwersowała wczoraj całą Polskę. Pod adresem właścicieli firm poleciały gromy, że dyskryminują kobiety, które są lub wkrótce mogą być w ciąży. Przedsiębiorcy bronią się i podkreślają, że winne są przepisy, które sprawiają, że młodych kobiet po prostu nie opłaca się zatrudniać.

Gdy komicy zabierają się za poważne sprawy, okazują się przeważnie nic a nic nieśmieszni. Tak jak wybitny brytyjski komediant Stephen Fry, kto nie lecz wciąż tropi "plugawą retorykę PiS", ale przede wszystkim sugeruje, że Polacy mieli swój frakcja w Holokauście.

Polska rasą wyspiarzy znad Morza Północnego oddaloną o godzinę jazdy statkiem od Litwy, Łotwy, Estonii i Irlandii? Tak być powinno - twierdzi prestiżowy brytyjski tygodnik "The Economist", który pokusił się, by poprzestawiać cokolwiek mapę Europy według klucza gdzie, komu, w jakim towarzystwie i z jakiego powodu byłoby lepiej. Władze postanowiły pozbawić wszystkie siedmioro dzieci, w tym noworodka, pewnemu małżeństwu w Dundee w Szkocji z powodu zagrożenia chorobliwą otyłością - informują brytyjskie gazety.

ciężko jest w sportach zimowych dostać złoto olimpijskie, przyznaje Justyna Kowalczyk. Ale było warto. - Jestem szczęściarą, że mogłam tego dostąpić - powiedziała w wywiadzie po swoim wielkim sukcesie. Ranking najbezpieczniejszych i w największym stopniu niebezpiecznych domen w internecie opublikowała dzisiaj biznes McAfee. Pod zarzutem morderstwa milicja w całym kraju poszukuje od kilku dni Krzysztofa Tercjaka, byłego rajdowca. podług funkcjonariuszy to on w niedzielę wieczór proch dźgnąć nożem taksówkarza na jednym z wrocławskich skrzyżowań.kazus autokaru pod Inowrocławiem. Na drodze krajowej nr 15 w Szadłowicach środek transportu zderzył się z osobowym audi. prowadzący auta nie żyje, a co więcej 40 pasażerów autobusu przewieziono do szpitala. Knut Magne Haugland, miniony z sześciu członków wyprawy na tratwie Kon-Tiki za pośrednictwem ocean Spokojny, zmarł w piątek w Oslo w wieku 92 lat - poinformowała w sobotę przełożona Muzeum Kon-Tiki, Maja Bauge. Ma już brąz, ma srebro, no to teraz... trwanie na złoto! Najlepsza Rzeczpospolita Polska biegaczka narciarska, liderka Pucharu Świata i aktualna mistrzyni globu w biegu na 30 km techniką klasyczną, w sobotę stoi poprzednio największą szansą na mistrzostwo olimpijskie. Justyna Kowalczyk, która najlepiej radzi sobie na takich długich dystansach, woli być niemniej ostrożna i nie zapesza. - Lepiej nie wyciągać daleko idących wniosków. Ale będę naparzać się do końca - zapewnia dama Nart, która celuje... w pierwszą dziesiątkę.

Rozprzestrzenia się "epidemia śmiechu"


Dziwna choroba, której oznaką jest nieusprawiedliwiony i histeryczny wyraz radości szkoleniowiec do nieprzytomności w błyskawicznym tempie rozprzestrzenia się w sudańskiej prowincji Kardafan.

Wiceminister ustąpiła, bo mąż zalega z podatkami


Grecka wiceminister ds. turystyki Angela Gereku podała się w poniedziałek do dymisji, gdy jedna z gazet ujawniła, że jej mąż, znany piosenkarz, kompozytor i aktor, zalega z podatkami na kilka milionów euro.

Gudzowaty: ktoś zrobił zberezeństwo Putinowi


- ręce do pracy z Gazpromu okłamali Władimira Putina. To jest świństwo, które ktoś zrobił swojemu premierowi - tak Aleksander Gudzowaty, naczelny Bartimpexu w wywiadzie dla TVN CNBC Biznes komentuje słowa premiera Rosji Władimira Putina o tym, że jego korporacja mogła zatrzymać się pośrednikiem w handlu gazem między Polską a Rosją z racji korupcji. również polscy komentatorzy, którzy znają clou polsko-rosyjskiej umowy uważają, że sprawa jest "czysta".

fabryka wprowadziła do oferty metrowe Mikołaje


W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pewna niemiecka fabryka słodyczy wprowadziła do swojej oferty metrowe Mikołaje z belgijskiej czekolady.

Osobowość kształtuje poglądy polityczne


Pomiędzy naszą osobowością a preferencjami politycznymi istnieje silna zależność - przekonują kanadyjscy naukowcy w piśmie "Personality and Social Psychology Bulletin". Liberałami częściej są osoby empatyczne i ceniące sobie równość, konserwatystami niemniej jednak te, które mają wewnętrzną potrzebę zachowania ładu i norm społecznych.

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia