Rekordowy Picasso za 106 milionów


Pablo Picasso apiać najdroższym artystą świata: jego obraz "Nagość na płycie rzeźbiarza" poszedł za ponad 106 miliona dolarów. Pobił tym samym rekord ustanowiony 6 lat temu także przez dzieło Picassa i tegoroczny wynik za rzeźbę Alberto Giacomettiego.

Nie mają łopat, dlatego będą świergotać


- Gdybyśmy wszyscy mogli po prostu wywiać łopaty, pojechać tam i pomóc, to już byśmy to zrobili. Najważniejszą rzeczą jaką możemy zrobić, to gromadzić finanse - mówi George Clooney, jaki poprowadzi miłosierny koncert gwiazd na barki ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Zagrają m.in. Bono, Rihanna, Timbarlake i Shakira.

"Titanic zatonie w 3D


Jego obecny film zarobił 2,6 miliarda dolarów. wcześniejszy – wprost przeciwnie 1,8 mld. Ale to się przypadkiem przekuć – James Cameron postanowił ponownie zasłużyć na Titanicu i wprowadzić melodramat z górą lodową w tle ponownie do kin. W 3D tym razem.

Rojek zabiera festiwal z Mysłowic


OFF Festival, jedno z ważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski, nie zagra już w Mysłowicach. twórca imprezy Artur Rojek ogłosił, że od tego roku przenosi się ona do Katowic. Za racja przeprowadzki szef festiwalu podaje polityczną sytuację w Mysłowicach i nieprzychylność lokalnych władz.

Robin Hood zaśpiewał Jacksona


idol Hollywood Russel Crowe, ku ogromnemu zdumieniu turystów i rzymian wystąpił w sobotę na Placu Hiszpańskim z krótkim koncertem. Towarzyszyła mu grupa Merry Men, złożona z aktorów grających w filmie Robin Hood, w którym Crowe wcielił się w tytułową rolę.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia