Zimno, pada, grzmi


ciepły wyż zwrotnikowy na dobre nas opuścił, koniec tygodnia będzie nieprzystępny i deszczowy. Większość kraju prawdopodobnie się spodziewać przelotnych opadów, jednak pojawią się oraz i burze. Synoptycy uspokajają: nie tak gwałtowne jak w czwartek. Noc z piątku na sobotę minęła - w porównaniu z poprzednią - na eudajmonia spokojnie.

Śnieżna katastrofa w Barcelonie


Niespodziewana kurzawa sparaliżowała w poniedziałek wieczorem hiszpańską Katalonię, w zasadzie okolice Barcelony i Girony. - nieograniczony paraliż na wszystkich frontach - komentuje internauta Piotr, który na infrastruktura TVN24 przysłał film z zasypanej Barcelony.

Takiej zimy nie było od lat


- Tegoroczna zima była najmroźniejsza i w największym stopniu śnieżna od wielu lat - poinformowali w pierwszy dzień tygodnia specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Jak dodali, w skali kraju występowały choć spore różnice.

fala na Wiśle spłynie do Bałtyku 14/15 czerwca


fala powodziowa na Wiśle wpadnie do Bałtyku między 14 a 15 czerwca, poinformował na konferencji prasowej IMiGW. Wcześniej Polskę nawiedzą upały i gwałtowne burze, które zaczną się już we środę.

Zimno, śnieg, wicher, tysiące domów brak prądu


Trudne zdolność na drogach, deszcz, a miejscami także posyp zastał nas w środowy poranek. W całym kraju gorączka obniżyła się do kilku stopni, a dodatkowo miejsce zacienione potęguje krzepki i porywisty wiatr osiągający poniekąd 130km/h. przód ze śniegiem będzie nam towarzyszył do końca tygodnia.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia