Europa walczy z upałami


fala upałów przetacza się przez Europę. Włochy raz po raz dotkliwiej odczuwają nadzwyczajne upały, które dają się we znaki w całym kraju, od Alp aż po Sycylię. Francuskie władze ostrzegają: uwaga na żar na południu!

Narciarze uwięzieni na wyciągu


Miało być nocne szaleństwo na nartach. Zakończyło się przemarznięciem i akcją ratunkową strażaków, którzy ewakuowali narciarzy z unieruchomionego w czwartek późnym wieczorem wyciągu krzesełkowego na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej.

Ewakuowane domy. Alarmy na południu krajowy


W związku z silnymi opadami deszczu alarm powodziowy obowiązuje już nie na to samo w Małopolsce, ale plus na Podbeskidziu. W Katowicach oberwanie chmury spowodowała podtopienie torów kolejowych pomiędzy dwiema dzielnicami miasta. Powodów do optymizmu nie ma: w poniedziałek w dalszym ciągu będzie padać.

Idzie pierwszy śnieg


atoli kalendarzowa jesienny czas trwa resztkami sił od niecałych trzech tygodni, to jest dozwolone już zauważyć pierwsze zwiastuny zimy. Na najbliższe godziny synoptycy zapowiadają opady śniegu i to nie lecz wciąż w górach.

Powodzie zalewają Kolumbię


Nie lecz wciąż Rzeczpospolita Polska zmaga się z powodzią. Tysiące uszkodzonych domów i setki ewakuowanych - oto skutki gwałtowych deszczy, jakie przechodzą za pomocą północną i wschodnią Kolumbię.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia