błyskawica uderzył, teatr dziabnięty


Takiej próby systemu przeciwpożarowego nikt teatrowi w Opolu nie zazdrości. Gdy w placówkę uderzył piorun, z sufitu na deski sceny i widownię spadły tony wody z przeciwpożarowych zraszaczy. Ale Opole to nie zaledwie punkt poszkodowane w Polsce za pośrednictwem ulewy, które przechodzą wspólnie z pierwszymi, wiosennymi burzami.

Majowy posyp w Zakopanem


ponad wszelką wątpliwość Zakopane jest "zimową stolicą Polski". Jak doniosła nam internautka na kontakt TVN24, w górach, w środku wiosny, od rana pada śnieg. wedle meteorologów taka sprawa być może potrwać do środy.

osiem ofiar mrozu, tysiące odbiorców bez prądu


Osiem osób zmarło z zimna, powyżej 21 tys. odbiorców jest bez prądu, ciężkie zdolność drogowe i opóźnione pociągi. To całość efekty załamania pogody, jakie dotknęło Polskę w ciągu ostatniej doby. Według IMiGW katar ma spadać intensywnie z wykorzystaniem kolejną dobę. milicja apeluje do kierowców o rezerwa i wymioty uwagi na pieszych.

Prognoza pogody: będzie padać, możliwe burze


dzisiaj przez tożsamy dzień, poniekąd w całej Polsce nadal wolno spodziewać się opadów deszczu i lokalnych burz. W całym kraju w miarę ciepło, lecz w górach i na Wybrzeżu zdecydowanie zimniej.

W Płocku mowa trawa opada. W innych miejscach podtapia


W środę po południu lodołamaczom udało się przełamać trzykilometrowy zator na rzece, który w Płocku spowodował zalanie 20 domów. Tam przypadek powoli stabilizuje się. niestety nie jest tak w innych częściach kraju. stan wody wzrósł na środkowej i dolnej Wiśle. Na większości Odry utrzymuje się chmurny stan wody. plus Bug jest pokryty lodem.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia