Wysoka woda na południu


Po intensywnych opadach deszczu masa rzek w kraju przekroczyło stan alarmowy. Najtrudniejsza sytuacja utrzymuje się na terenie województw małopolskiego i śląskiego - podał w czwartek Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

czasem słońce, nieraz burza, miejscami z gradem


Zapowiada się pokręcony pogodowy początek weekendu. O poranku będzie wcale chłodno, w trakcie dnia gorąco, wieczorem wprawdzie czekają nas burze. Meteroloodzy ostrzegają: w trakcie wichur lepiej zamelinować się się w domu - nie wręcz przeciwnie ze względu na padające drzewa, ale i na porażenia piorunem.

Ciepło, gorąco, upał...


dobra wiadomość nie wprost przeciwnie dla rozpoczynających urlop. Po pochmurnych i deszczowych dniach nadchodzi bałwan upałów. Już we wtorek prawdopodobnie być aż 32 stopnie Celsjusza.

Wiosna idzie - w kalendarzu i na termometrze


podług astronomów, w tym roku wiosna przyjdzie doba już - nie 21, a 20 marca. na wskroś o godzinie 18.32. poczuć jest dozwolone ją acz już dzisiaj.

Izydor znaczy ziąb


Słońce niech nas nie zmyli. Cieplej nie będzie. Nad Polskę nadciąga wyż Izydor i trzeba się sumować z tym, że powietrze będzie mroźne i suche słowem: ponownie dokuczy tym, którzy już cieszyli się na wiosnę.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia