zamarznięty korek uliczny usunięty


duży lodowy zator zagrażał mostowi na Narwi w okolicach Bronowa (podlaskie). kazus była na tyle poważna, że do akcji wkroczyła nadzór pożarna. Strażacy przez całą noc wyburzali ogromne tafle lodu, aby most nie pękł i nie złożył się jak domek z kart.

Na drogach - dar narciarskie


Żal wybierać innego góry, gdy smykałka są iście narciarskie. na nieszczęście - te drogowe też. Jest ślisko, na drogach zalega śnieżne błoto, a na dodatek niejako w całym kraju wciąż dojmująco pada śnieg. Taka też jest ekstrapolacja na wypisz wymaluj weekend. A na drogach będzie tłoczno, bo szykuje się odmiana turnusów ferii zimowych.

zapisek na pioruny!


W pierwszy dzień tygodnia para turystów została w Bieszczadach porażona piorunem. Takich wypadków będzie więcej, bo jak podkreślają klimatolodzy, żyjemy w coraz bardziej burzowym klimacie.

Wichury słabną, ale wody przybierają


- Wiatr będzie powoli słabł - uspokajają meteorolodzy, którzy ogłosili w sobotę pierwszy poziom zagrożenia wichurami w poniekąd całym kraju. według synoptyków, mocny wiatr najdłużej utrzyma się na Pomorzu Zachodnim i Mazurach. Synoptycy poinformowali też o możliwym silnym sztormie na Bałtyku natomiast o przekroczeniach stanów ostrzegawczych na rzekach.

Prognoza pogody: będzie padać, możliwe burze


dzień dzisiejszy przez tożsamy dzień, niby w całej Polsce w przyszłości można spodziewać się opadów deszczu i lokalnych burz. W całym kraju w miarę ciepło, acz w górach i na Wybrzeżu zdecydowanie zimniej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia