Zima wróciła w góry


Już po raz inny w tym sezonie zima przyszła w góry. W Zakopanem amfa zasypał cenny i wciąż go przybywa. - mocno jest - komentują górale.

Nad Warszawą oberwanie chmury. pogotowie w Krakowie


Wielka burza nad Warszawą. W jednej chwili zrobiło się czarno i zaczął padać deszczowy obfitość - takiej burzy kiedyś w stolicy nie było, nawet nim wielką falą. W Małopolsce zaś być może szykuje się kopia z ostatnich tygodni - poziom Wisły bez ustanku rośnie, a po południu ogłoszony został alarm powodziowy.

Lokalna ciapa powietrzna powalała drzewa


Powalone drzewa i niesprawny budynek mieszkalny to skutki trąby powietrznej, która przeszła w piątek po południu nad Sępopolem w powiecie bartoszyckim (warmińsko-mazurskie). W Olsztynie po intensywnych opadach deszczu zalanych jest kilkanaście garaży i piwnic.

"Miriam" już w Polsce. Zachód kraju zasypany


"Miriam" hula nad Polską. Północne i zachodnie regiony kraju już pod świeżą warstwą śniegu, aktualnie niż przesuwa się nad centrum. - U nas horror - pisze na baza TVN24 Jesiu z Opola. A Cezary z Warszawy dodaje: - przed chwilą w tej chwili w Wołominie zerwał się wystarczająco dobrze zbudowany wiatr. Zła ona co chwila bliżej.

Akcja nadal trwa. głodne kawałki jeszcze raz zalewa domy


W ciągu kilku minut przyszła taka woda, że nie zdążyliśmy niejako nic wywyższyć - mówi właścicielka zalanego domu. Już od północy kilkadziesiąt zastępów straży zmaga się z wielką wodą w małopolskich Dobczycach. - akcja ratunkowa trwa nadal, ponieważ woda nie wsiąka już w glebę i pojawiają się kolejne podtopienia - relacjonował w programie "24 Godziny" starosta myślenicki Józef Tomal.

<<<  -  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia