Lechistan utonęła we mgle


Od samego rana w całym kraju widoczność poważnie utrudniają gęste mgły. W wielu miejscach kraju występują dodatkowo opady deszczu, a także deszczu ze śniegiem. Wzrastająca wysoka temperatura powoduje, że ubywa nagromadzonego od kilku tygodni śniegu.

W końcu weekend pełen słońca


Bez wątpienia nadchodzący koniec tygodnia będzie spełnieniem marzeń - w zasadzie tych pogodowych - wielu urlopowiczów. W całym kraju pojawi się słońce, a termometry zatrzymają się co więcej na 30 kresce.

Zima nie odpuszcza, drogi wciąż śliskie


rozległy zimno na razie nie wraca, ale w niedzielę w całym kraju będzie zimniej niż w ostatnich dniach - wysoka temperatura wyniesie -7 do -4 st. C. cenny w całym kraju są przejezdne i w większości czarne, ale apelujemy o zachowanie ostrożności, bo nawiewany z poboczy śnieg sprawia, że wciąż mogą być niezmiernie śliskie.

Mniejsza wielka woda, jakkolwiek alarm powodziowy trwa


W Płocku poprawia się sytuacja powodziowa. mowa trawa z pewną taką nieśmiałością opada, ale w mieście non stop panuje postać alarmowy. Wisła wróciła już do koryta, ale w wielu miejscach cały trwanie grozi wylaniem.

impreza potem trwa. wata od nowa sos domy


W ciągu kilku minut przyszła taka woda, że nie zdążyliśmy prawie nic awansować - mówi właścicielka zalanego domu. Już od północy kilkadziesiąt zastępów straży zmaga się z wielką wodą w małopolskich Dobczycach. - przedsięwzięcie ratunkowa trwa nadal, ponieważ głodne kawałki nie wsiąka już w glebę i pojawiają się kolejne podtopienia - relacjonował w programie "24 Godziny" starosta myślenicki Józef Tomal.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia