Polacy wśród robactwa. Zablokowani przez wulkan


Karaluchy, szczury i nieprana od lat pościel. W m.in. takich warunkach przebywają Polacy, którzy z powodu zakazu lotów nie mogą wrócić z egipskiej Hurghady. - Pył wulkaniczny nad Europą spowodował stan klęski żywiołowej w komunikacji lotniczej na tym kontynencie - informuje Rzeczpospolita Polska ambasada w Egipcie. I zapewnia, że Polacy nie zostaną bez pomocy.

Brazylijski Fritzl pył siedmioro dzieci z córką


Brazylijska milicja zatrzymała 54-letniego mężczyznę, który za pośrednictwem 12 lat więził swoją córkę i miał z nią siedmioro dzieci. wedle funkcjonariuszy, jedno z nich również było wykorzystywane seksualnie.

Jak się wygrywa milion


Postawił wszystko na jedną kartę i udowodnił, że powinno się ryzykować. Prawidłową odpowiedzią na dochodzenie z muzyki zagwarantował sobie milion. Już dzień dzisiejszy zobaczymy, jak zdobywa się najwyższą wygraną w "Milionerach".

Żaglowiec zszedł z mielizny. Czekają na nurka


lokalny żaglowiec "Kapitan Głowacki" bezpiecznie zacumował już w porcie. w toku nocnego przypływu jednostce udało się umrzeć z mielizny, na którą żaglowiec wszedł w niedzielę wieczorem. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od Państwa na platformę Kontakt TVN24.

zawiłości sondaży


- Żadne badanie sondażowe nie ma ambicji przewidywania przyszłości - podkreślają zgodnie eksperci w zakresie badań opinii publicznej i przedstawiciele ośrodków badawczych. - Nie ma idealnego pytania. Nie istnieje cudowna tryb badawcza - dodają. Spory zaczynają się wtedy, gdy padają pytania o to, jak badać, by najdokładniej uplastycznić rzeczywistość, jak unikać sondażowych pułapek i czy wyniki mogą wzbudzić zapał w pułapkę tych, którym są prezentowane.

<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia