MON i pałac przerzucają się odpowiedzialnością


Nie gaśnie konflikt o obciążenie za patetyczny lot do Katynia, wyraźnie za życie dowódców wojsk na pokładzie prezydenckiego samolotu. W sobotę w rozmowie z portalem tvn24.pl przedstawiciel ministerstwa obrony narodowej Janusz Sejmej powtórzył, że Bogdan Klich ani pies z kulawą nogą z resortu nie wiedział, kto 10 kwietnia będzie leciał z prezydentem. przedtem Jacek Sasin w RMF FM zarzucił, że MON "miało pełną wiedzę na kwestia szczegółów transportu polskiej delegacji".

Wielkie "Gran Derbi", ale na to samo z jedną bramką


To był wprawdzie magiczny wieczór. Pierwsza połowa rozczarowała, ale w drugiej zobaczyliśmy dwa wielkie zespoły. Większa okazała się Barcelona, która pokonała Real Madryt 1:0 i została liderem. Bohaterem Zlatan Ibrahimovic, który kilka minut po wejściu na pole do gry zdobył bramkę.

rębacz w pewnym sensie uciął sobie głowę


Ogromne eudajmonia w nieszczęściu proszek 22-letni drwal z Podhala. ździebko brakowało, a piła motorowa, którą ścinał drzewo, ucięłaby mu głowę. Jego forma lekarze określają jako dobry.

Disney nie chciał dać kurtek biednym dzieciom


Co dzieje się z podrabianymi ubraniami przechwyconymi za pomocą celników? strój po zasłonięciu znaków towarowych może trafiać do potrzebujących. wprawdzie jakby 1800 kurtek dziecięcych z Kubusiem Puchatkiem przechwyconych za pośrednictwem celników z Gdyni, trafiło prosto do pieca. Dlaczego? Firma Disney - posiadacz marki "Kubuś Puchatek" - nie zgodziła się na przekazanie ubrań.

wendeta PSL za pychę i krajowy dług?


Przegrane za pomocą PO głos w Sejmie nad kandydatami PiS do komisji hazardowej kładzie się cieniem na relacjach koalicjantów. z jakiego powodu w piątek PSL podniosło ręce za przywróceniem Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermana do komisji? - To odwet za pychę i niepoważne traktowanie - uważa Paweł Piskorski z SD. - A plus za nieobecność zgody na umorzenie długów PSL - dodaje paweł Poncyljusz z PiS.

<<<  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  -  >>>

hydraulik Twierdza ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Warownia ponad Wisłą, całodobowa pomoc hydraulika na terenie Warszawy, usuwanie awarii hydraulicznych 24h Miasto stołeczne Własny, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Lokalny, hydrauliczna wsparcie na terenie hydraulik Warownia ponad Wisłą, usługi hydrauliczne Syreni warownia, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni twierdza, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Miasto stołeczne Krajowy, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Twierdza powyżej Wisłą, Syreni warownia 24h, pomoc hydrauliczna Warownia ponad Wisłą, usuwanie usterek

hydraulik Warszawa

hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Miasto stołeczne Własny, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, wsparcie hydraulik 24h Syreni warownia, larum hydrauliczne Warszawa Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Miasto stołeczne Własny, Miasto stołeczne Krajowy 24h, pomoc hydrauliczna Miasto stołeczne Lokalny, usuwanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Syreni warownia, hydraulik Syreni warownia, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Miasto stołeczne Własny, krzyk hydrauliczne Syreni warownia